Wim (Willem) van Broekhoven

25-11-1945 te Bergen op Zoom • 04-02-2011 te Rotterdam

BN DeStem

Condoleances7Bloemen0Kaarsjes0

Overlijdensbericht

Deel pagina via
Paula Wortman - de Coninck
14 jaar geleden
Beste Yvonne, Bob en Flip, Zeer geschrokken door de advertentie van het veel te vroeg overlijden van Wim. Wij wensen jullie heel veel kracht en sterkte om dit enorme verlies een plaats te geven in jullie leven. Hans en Paula Wortman.
Dina Uitdehaag
14 jaar geleden
Och dat was schrikken hij was altijd zo lief voor mij ,,en was een geweldige dokter, ik mis hem nog steeds in Rucphen helaas. Daarbij wil ik zijn vrouw en kinderen en verdere fam. heel veel sterkte wensen met dit zo triest bericht van die lieverd zo plots weg van alles ..echt zonde.
Fam. van As
14 jaar geleden
Wij wensen Jullie veel sterkte met het verlies van je man en vader hij was onze huisarts. Groeten Fam. van As
Caroline Klomp
14 jaar geleden
Lieve Yvonne, Bod en Flip, Totaal verbijsterd en met verdriet hoorde ik gisteren al van papa en lees ik vandaag dat Wim is overleden. Ik wens jullie heel veel sterkte met dit toch plotseling overlijden en zal er donderdag zijn om jullie mijn steun te betuigen. Lieve groeten, Caroline Klomp
Rien van Dongen
14 jaar geleden
Lieve Yvonne, Bob en Flip, Heel veel sterkte met het plotseling overlijden van Wim. Wim heeft me de liefde voor de Jazz bijgebracht in de tijd dat we als jeugdvrienden liever naar muziek luisterden dan dat we huiswerk maakten. Ik ben hem daarvoor zeer dankbaar. Wat vreselijk dat Wim zo veel te vroeg is overleden. We hopen dat de herinnering aan alles wat Wim in zijn leven heeft gedaan jullie een beetje helpt om het verlies te verwerken. Lieve groeten, Rien en Angelien van Dongen.
Fer Buermans
14 jaar geleden
Geachte familie van Broekhoven, Vandaag vernamen wij dat de heer van Broekhoven, jaren lang onze huisarts, is overleden. Wij leven met u mee en wensen u veel sterkte toe om dit vroege verlies te kunnen dragen. Met vriendelijke groet, Fer en Lilianne Buermans, Bosschenhoofd
Jan en Jeanne Heeren - van Ginneken
14 jaar geleden
Wij wensen u veel sterkte met dit ver verlies hij was vele jaren onze huisarts. Wij hebben altijd veel steun aan hem gehad dit was veel te vroeg. Lieve groeten Jan en Jeanne Heeren - van Ginneken
Deel pagina via
Condoleance achterlaten