Tom Brooijmans

's-Hertogenbosch op 6 januari 2011

Brabants Dagblad

Condoleances7Bloemen2Kaarsjes0
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Henny Gerrits plaatste een bloem
2 jaar geleden
Paul Corsten plaatste een bloem
3 jaar geleden
Henny Gerrits
7 jaar geleden
Ik mis je nog steeds Tom.
Jan Schiphorst
14 jaar geleden
Vandaag heb ik een paar 2dehands cd's gekocht van Joe Zawinul. Er staat een naam op de hoezen. Toen ik daarop Googlede vond ik het overlijdensbericht van Tom Brooijmans. Het trof mij, ook al omdat hij zo jong stierf. Ik ga die cd's koesteren, niet alleen omdat ik de muziek prachtig vind, maar omdat ze van een liefhebber komen; in de cd-hoezen vond ik krantenknipsels met besprekingen van de cd's en het overlijden van Joe Zawinul. Nu is er nog iemand, die door toeval, regelmatig aan Tom denkt.
Henny Gerrits
14 jaar geleden
Ik moet nog steeds dagelijks aan Tom denken. Wat is de dood toch onbegrijpelijk. Niet te vatten. Ik mis hem.
Barbara Butteling
15 jaar geleden
Tom, een ontzettend rustige en gewaardeerde medebewoner van de portiek die we 5,5 jaar deelden. Een gepassioneerd man met geweldige verhalen, over muziek, over artiesten, over Frankrijk en oude Citroëns. Over zijn boot en genieten van het leven. Ook al woon ik al ruim 2,5 jaar niet meer in Tilburg, toch koester ik leuke herinneringen aan die gesprekken. Dag Tom, bedankt voor de mooie zomeravonden.
Henny Gerrits
15 jaar geleden
Ik ken Tom van vroeger uit Nijmegen. Hij was een ontzettend aardig mens. Ik heb hem twee jaar geleden nog opgezocht in Tilburg. Ik zal hem missen.
Jos Dolk
15 jaar geleden
Ik ken Tom nog als collega in de theatertechniek en als technisch coördinator bij verschillende theaterfestivals. Ik heb altijd groot respect en waardering gehad voor zijn manier van werken. Ondanks alle hectiek rondom festivals, wist hij altijd de rust te bewaren en had hij altijd even tijd voor je. Nog geen jaar geleden vertelde hij, onder het genot van een sigaartje, vol vuur over zijn plannen om vaker het water op te gaan met zijn boot en heerlijk zijn gedachten weg te laten drijven. Dag Tom.
Pieter Korremans
15 jaar geleden
Tom was jarenlang een sympathieke en vakbekwame collega bij De Vorst.Na de faillissement scheiden onze wegen zich, maar via email wisten we elkaar regelmatig te vinden. Ik zal 'm missen.

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten