Sjaan (Adriana) Jasperse-van Belzen

West- en Oost-Souburg op 22 april 1959 •Vlissingen op 11 oktober 2023

PZC Provinciale Zeeuwse Courant

Condoleances13Bloemen3Kaarsjes4

Overlijdensbericht

Deel pagina via
Arie Varkevisser plaatste een bloem
2 jaar geleden
Rob de Bree brandde een kaars
2 jaar geleden
Samantha Heij
2 jaar geleden
Lieverd.. Ik hoor het net van een oude lidle collega.. Snap er niks van en men dag is gelijk verward hoe is het zo snel mogenlijk...je blijft een speciaal.plekje in men hartje hebben lieverd toen ik het moeilijk had was jij er daar voor mij... Wat zal ik je missen tijdens.men rondje over de boule je groet je lag je snoepjes gooien achterin de kassa...ga zo maar door... Lieve dochter en man heel veel sterkte voor deze.moeilijke tijden en houd jullie sterk. Dikke knuffel en groet. Samantha en der gezin!!
Hans Batus
2 jaar geleden
Ik wil hiermede de familie Jasperse- van Belzen condoleren met het verlies van Sjaan en wens de familie veel sterkte toe
Marga Juliana
2 jaar geleden
Lieve, lieve Sjaan! Op zo'n jonge leeftijd overleden, niet te bevatten! Jij was iemand met het hart op de goede plaats! Een "hallo Sjaan" hand opstekend, een vriendelijk woord klaar voor allen! Leuke gesprekken!, ook over de ziekte die jij had! Een eerlijk, heerlijk mens, gezicht van Vlissingen! Leuk versierd huis met de Kerst! Wij gaan je missen Sjaan, wensen je geliefden sterkte en kracht om dit verlies te dragen! Oud-klasgenootje zeg ik vaarwel!
Ina Rijnberg
2 jaar geleden
Familie heeel veeel sterkte met dit verlies. Wat zullen we haar hierin vlissingen gaan missen.
Patricia Hilgersom plaatste een bloem
2 jaar geleden
Patricia Hilgersom
2 jaar geleden
Heel veel sterkte aan familie vrienden ze was een lieve vrouw zat altijd lekker voor der huis even vriendelijk rust zacht lieve sjaan
Chris Mol
2 jaar geleden
Gecondoleerd met dit grote verlies. Heel veel sterkte! Chris Mol
Chris Mol plaatste een bloem
2 jaar geleden
🌹Roos (vanuit de Hemel) Corstanje brandde een kaars
2 jaar geleden
Doede van Limbergen
2 jaar geleden
Onze lieve trouwe Sjaan. Ongelooflijk en niet acceptabel dat zij zo jong nog is overleden. De herinneringen en gesprekken zullen blijven. Dank Sjaan voor al jouw begrip naar anderen en het uitdragen van ons Christelijk geloof. Bij "Jou" kon alles. Zo hoort het. Dankjewel !!
Ramon en Cindy Harkema
2 jaar geleden
Gecondoleerd en veel sterkte, Elana en Jan.
Mascha Tempelman
2 jaar geleden
Gecondoleerd met dit grote verlies! Heel erg veel sterkte en kracht. Lieve groet, Mascha
edwin brasser brandde een kaars
2 jaar geleden
12Volgende
Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten