Melissa Goede
24-09-2017
BN DeStem
Tamara Battels
2 jaar geleden
Lieve schat, wat hebben we mooie tijden beleefd samen. Mis je nog steeds Mel, hopelijk heb je nu rust gevonden.

Marc
7 jaar geleden
Allebij ons eigen pad, toch je eerste maatje, krijg het maar niet uit m'n kop. vree(m)d allemaal, anyway. Love. Rust zacht strijder.

Minne
8 jaar geleden
Akelig koud word ik er van.
Niet te bevatten. Zo verdrietig!
Blij je gekend te hebben! Veel moed en sterkte aan de nabestaanden!

Emma
8 jaar geleden
Rust zacht Melissa. Heel veel sterkte en liefde voor iedereen die achterblijft.

Ernst
8 jaar geleden
Onverwacht, onvoorstelbaar, ongelofelijk, oneerlijk ....
Heel veel sterkte met het verwerken van dit trieste verlies voor gezin, familie, vrienden en collegae.

Henk
8 jaar geleden
Het was een grote schok om afgelopen maandag dit bericht te vernemen. Ik heb hier heel de week aan gedacht. Wat een verlies, een jonge moeder en vol in het leven. Ik hoorde ook veel van je (via Yvette v L). Familie en vrienden, veel sterkte.

Maris
8 jaar geleden
Rust zacht lieve Melissa.

Ellen
8 jaar geleden
Zoals vandaag gesproken door oa je maatje van de HDV, namens je lieve vriendinnen Marije je boertje, je functionele chef en last but not least , Jack. Allen vol lof en liefde! We hebben op je geproost, ieder met een eigen boodschap in de herinnering aan jou. Natuurlijk wens ik alle nabestaanden alle liefde en steun toe. De opnames die gemaakt zijn, ter herinnering aan jou voor jullie schattige dochtertje. Rust zacht lieve Melissa.

Gerrit & Anja Rosenbrand
8 jaar geleden
Heel veel sterkte en kracht toegewenst voor alle familie en nabestaande.

Pauline Kolman - Backbier
8 jaar geleden
Namens het bestuur van de Stichting Veteranenkunst en alle veteranenkunstenaars wensen wij jou Jack en allen die je lief zijn , heel veel kracht,liefde en genegenheid toe om dit grote verdriet een plaats te geven.

rolien heijnen
8 jaar geleden
Vind steun bij uw familie en medemens 38jaar is nog jong. Ik las het echt vreselijk onverwacht. Ik zelf ben ook 38jaar. Heel veel sterkte toegewenst . Mvgr Rolien Heijnen

Cees en Marjan van der Schans
8 jaar geleden
Gecondoleerd en heel veel kracht en sterkte voor de familie en vrienden toegewenst.

Johanna
8 jaar geleden
Gecondoleerd met dit grote verlies.
Niet te bevatten, dit verdriet,
Het wordt nooit meer zoals het was.
Sterke !!!!!!!!

Marilyn Dekkers
8 jaar geleden
Gecondoleerd en heel veel kracht en sterkte voor de nabestaanden .

Charles en Nelleke
8 jaar geleden
Zo jong nog. Wat oneerlijk toch.
Wij wensen alle nabestaanden heel veel sterkte en kracht toe.

123Volgende
Condoleance achterlaten