Leonardus Hiacintus Maria (Leo) de Klein

26-05-2011 te Cuijk

de Gelderlander

Condoleances3Bloemen0Kaarsjes0

Overlijdensbericht

Deel pagina via
Coen
13 jaar geleden
Op een zonnige dag fietste ik langs Cuijk toevallig langs de begraafplaats aldaar Er ligt familie van me waar ik dan wel even ga kijken. Of het zo moest zijn stond ik stil op een geheel willekeurige plek voor een graf. Keek er toevallig op en zag de naam Leo de Klein. Ik dacht even toch niet de Leo die ik kende. Maar de geboortedatum zou wel kunnen kloppen. Ook zag ik de naam Marja op een kaars en toen wist ik het wel zeker. Ik was een collega van Leo bij Philips in de groep van Cor de Vries.
Chris
14 jaar geleden
Leo overleden? Wat een verschrikkelijk bericht! Ik ken hem van de BOB en heb als mede- tenorsaxofoniste (kort0 zeer prettig met hem gemusiceerd. Eerlijk en rechtvaardig, spontaan en hartelijk, jullie zullen hem zeker erg gaan missen. Heel veel sterkte, Chris.
Maarten Peter Beumer
14 jaar geleden
Beste Maja, Janneke en Wietke, Ik ben door Jan Lukassen gewezen op het overlijden van Leo. Ik, ben hier enorm van geschrokken en het treft me erg diep. In de tijd dat wij samenwerkte voor Philips, heb ik Leo als een zeer sociaal bewogen iemand mogen ervaren. Hij was iemand die in de soms keiharde wereld van Philips zijn stem altijd liet gelden dat er ook nog een sociale kant was, in met het met elkaar omgaan. Ik wens jullie heel veel sterkte toe in de aankomende tijd. Peter Beumer
Deel pagina via
Condoleance achterlaten