Harry van Dongen

Breda op 5 december 2021

Condoleances5Bloemen0Kaarsjes0
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Jos Martens
5 jaar geleden
Van harte gecondoleerd met het verlies van jullie vader en opa. 91 jaar is een respectabele leeftijd maar het blijft een verlies voor eeuwig. Ik, Jos Martens heb jullie vader en opa goed gekend in de tijd dat hij regelmatig met mijn vader Bouk Martens optrad. Wij wensen jullie veel sterkte de komende tijd om dit verlies een plaatsje te kunnen geven. Jos en Henny Martens
Peter en Joke de Jong
5 jaar geleden
Beste Rolf en Yvonne , Gecondoleerd met het overlijden van U vader .schoonvader en Opa. Wij wensen allen heel veel sterkte toe met dit groot verlies en met het verdriet! H.Groeten en medeleven . Peter en Joke de Jong.
Lambert vorstenbosch
5 jaar geleden
Gecondoleerd met het overlijden van Harry van dongen. En veel sterkte U allen. Hij was een goede dirigent en een zanger top. Ik heb veel samen gewerkt en ook koster geweest. Zoals boekjes klaar leggen .
Piet Verschuren
5 jaar geleden
Gecondoleerd met Harry. Ik wens jullie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.
anke loose
5 jaar geleden
Lieve Familie van Harry, gecondoleerd met dit verlies. Gelukkig mochten jullie Harry lang bij jullie houden. Maar het zal een gemis blijven. Rolf en Miranda, jullie hebben Harry zijn zangtalent ge-erfd en dat is zo mooi. Het waren zeer goede vrienden van mijn ouders waar ze bij leven en welzijn altijd een mooi contact mee hadden. Wij wensen jullie veel sterkte met dit gemis. Veel liefs van Anke Loose

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten