Frans Nijhuis

Oldenzaal op 5 december 1949 •Maastricht op 18 augustus 2015

De Limburger

Condoleances3Bloemen0Kaarsjes0

Overlijdensbericht

Deel pagina via
Vincent de Ruijter
10 jaar geleden
Ik wens de familie en vrienden van Frans veel sterkte bij de verwerking van het verlies. Het was een leerzame en aangename ervaring om Frans mee te maken in zijn rol van ambassadeur voor- en expert in het inclusief herontwerp van werkprocessen. De opgedane kennis gebruik ik nog ongeveer dagelijks. Gecondoleerd en veel sterkte de komende tijd.
Imre Kienjet
10 jaar geleden
Met verslagenheid heb ik kennisgenomen van het overlijden van Frans. De enkele keren dat ik Frans heb gesproken over functiecreatie wist ik dat hij het juist had! Ik wens jullie heel veel sterkte toe.
Luc Henau
10 jaar geleden
Beste familie, met ongeloof hoorden we dat Frans overleden is. De voorbije maanden hadden we regelmatig contact en kwam Frans in Vlaanderen zin boeiend verhaal vertellen. We hadden plannen voor verdere samenwerking. Aan de familie en vrienden bieden wij ons medeleven aan. Sterkte in deze moeilijke dagen, Luc Henau algemeen directeur GTB - Vlaanderen
Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten