Enno Groefsema

12 november 1962Bedum op 17 januari 2012

Dagblad van het Noorden

Condoleances10Bloemen0Kaarsjes0
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Marga van Wijk van Drie
14 jaar geleden
Lieve fam. Groefsema, Veel sterkte voor de toekomst om dit te dragen.
Jonny & Helga Medendorp
14 jaar geleden
Een mens, die eerlijk, recht door zee, en....echt was.. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies.
Koos en Petra van Dijken
14 jaar geleden
Wat een ontzettend verdrietig bericht. Wij wensen de naaste familie van Enno alle sterkte toe. Koos en Petra van Dijken. Bedum.
Fam. de Vos
14 jaar geleden
Wij wensen de nabestaanden heel veel sterkte toe met het verlies van Enno. Rene, Els, Colin en Lesley de Vos.
Libanon Veteraan Ron Visser
14 jaar geleden
Als de trommels zwijgen en de vlaggedrager hijst de vlag zijn de zwijgende soldaten aan het einde van de dag leeg en vol van pijn.
Ralph Emmel
14 jaar geleden
Heel veel sterkte met uw verlies...
Bosker
14 jaar geleden
Zo stil, zo donker tegenover. Lieverd het kaarsje brand een kaars en warmte in ons hart. Rust zacht vriend. Heel veel sterkte met dit verlies.
Jan en Janny Oosterhuis
14 jaar geleden
Veel sterkte wensen we de familie en vrienden toe de komende tijd en vooral a.s. dinsdag. Een warme groet van Jan en Janny Oosterhuis
Flip en Bianca Veen
14 jaar geleden
Wij wensen alle nabestaanden alle steun die ze kunnen gebruiken. Het is moeilijk om hier in te berusten maar de tijd zal ons helpen. Voor Enno is het misschien wel beter zo... heel veel sterkte om dit verlies te dragen en een plekje te geven. Flip en Bianca Veen Bedum
Bieuwko
14 jaar geleden
In stilte denk ik aan jullie Enno die het zo bijzonder moeilijk heeft gehad in zijn leven. Niet alleen voor nu, maar ook daarna ( en vooral komende dinsdag ) heel veel Sterkte en Kracht om dit grote verlies te dragen. Bieuwko Pruis, Bedum

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten