Cor van Ravels - van Eekelen

26-02-2010 te Bergen op Zoom

BN DeStem

Condoleances8Bloemen0Kaarsjes0

Overlijdensbericht

Deel pagina via
René en Yvonne Broos
15 jaar geleden
Gecondoleerd met het verlies van uw lieve vrouw, moeder en oma. Onder normale omstandigheden zouden wij aan u de persoonlijke condoleances hebben willen overbrengen, echter doordat René een zwaar auto ongeluk heeft gehad op 10 februari lukt dit niet. Wij wensen u allen héél veel kracht om het verlies van deze geweldige lieve vrouw te dragen. Het gaat u allen goed! René en Yvonne Broos - Oerlemans.
J. Matthijs
15 jaar geleden
Beste Familie, Bij deze onze innige deelneming met het verlies van je geliefde vrouw Antoon en van de kinderen hun moeder en grootmoeder. Heel veel sterkte. Familie Matthijs van Eekelen, Venpoorten 10, 4724 BH Wouw
Loek en Ans Verburgt
15 jaar geleden
Onze herinnering aan "Moeke" van Ravels dateert uit onze Spar tijd op het Zonneplein, Geweldige vrouw!! Nu vanuit Mexico onze welgemeende condoleances aan allemaal, Ans en Loek La Paz, Baja California Sur, Mexico.
Els Boer en Henk Schepers
15 jaar geleden
Beste familie, Sterkte toegewenst met het verlies van mevr. Ravels.
Astrid Passier - de Kooning
15 jaar geleden
Peter en Astrid wensen jullie veel sterkte bij het verlies van jullie moeder, schoonmoeder en oma......
Ad Brans
15 jaar geleden
Geachte Familie, Sterkte met het verlies van Uw vrouw, moeder en oma. Mede namens N.B.O.V. Regio Noord - Brabant. Ad Brans, secretaris Regio
Bep & Sjef Schenkenberg
15 jaar geleden
Onze hartelijke condoleances met het verlies van Cor, echtgenote, moeder en grootmoeder. Bep en Sjef Schenkenberg
Ella Soffers
15 jaar geleden
Heel veel sterkte met het verlies van uw vrouw en jullie moeder/oma. Met heel veel plezier heb ik een aantal jaren voor haar mogen werken. Heb hier tot op de dag van vandaag geen spijt van gehad. Ze was een lieve vrouw. Sterkte voor allemaal in deze moeilijk tijd.
Deel pagina via
Condoleance achterlaten