Conny van den Berg - van Hoeij

Geffen op 23 april 2011

Brabants Dagblad

Condoleances4Bloemen0Kaarsjes0
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Elly
14 jaar geleden
Als een bloem zo is het leven 't begin is klein en teer Voor Geert Als een bloem zo is het leven 't begin is teer en fijn De een bloeit lang uitbundig de ander geurt heel fijn Sommige bloemen blijven lang weer anderen blijven even Vraag niet bij welke bloem je hoort dat is het geheim van het leven.
Bep en Tom van der Heijden - de Bijl
14 jaar geleden
Ze heeft haar strijd verloren maar heeft nu ook haar rust gevonden wij Tom en Bep wensen jullie veel sterkte in deze moeilijke tijd.
Elly van Venrooij
14 jaar geleden
Heel veel sterkte met het overlijden van je vrouw en moeder. Ik hoop dat jullie de kracht krijgen om dit verlies te verwerken.
Gerard en Anne-Mieke Manders
14 jaar geleden
Wij willen jullie veel sterkte toewensen met het verlies van Conny Ze heeft nu haar rust . Pijnlijk om een dierbaar iemand te verliezen. Dat iemand een strijd moet verliezen waar niet om gevraagd is. Heel veel sterkte toegewenst een oud schoolkennis Genoot van Gerard haar broer nogmaals veel sterkte toegewenst ook voor Annie (waar ik vorige week nog mee gesproken heb) en Gerard jij ook jongen. Gerard Manders

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten