Cees van Kooten

de Stentor

Condoleances18Bloemen0Kaarsjes0

Overlijdensbericht

Deel pagina via
C. van Veen
10 jaar geleden
Kees, voetballer uit de tijd dat het nog om het spelletje ging i.p.v. het geld zoals nu. Heb je inzet altijd gewaardeerd, ondanks dat mijn clubje Willem 2 is. Rust zacht. Familie, heel veel sterkte.
Alex Schokker Schalkhaar
10 jaar geleden
Familie, vrienden en bekenden van Cees van Kooten gecondoleerd met dit grote verlies. Cees rust zacht.
HG Scholten (Giethoorn)
10 jaar geleden
Fam van Kooten veel sterkte gewenst met het verlies van Cees, hij was een voorbeeld voor ons allen.
Jan Koning
10 jaar geleden
Wens de fam heel veel sterkte zal Cees nooit vergeten.
A.R. Kok
10 jaar geleden
Sterker dan de dood is de herinnering, en die blijft. Als mens en als trainer (Kon. UD) had ik je heel hoog zitten Cees. Rust zacht. Ik wens de naaste familie heel veel sterkte met het verlies van een pracht mens.
Henny Lammertink
10 jaar geleden
Cees bedankt voor je prachtige voetbal momenten en mooie doelpunten...... R.I.P
Leni
10 jaar geleden
Keer bedankt boor al die mooie voetbal momenten. fam. heel veel sterkte met deze kanjer. Rust zacht
Leni
10 jaar geleden
Kees ik bedank je voor al die mooie voetbal momenten. En rust zacht.
Bertus
10 jaar geleden
Ik wens de naaste familie heel veel sterkte met het verlies van een voetbal icoon Cees.
Roy en Ceriel Ooshout
10 jaar geleden
Wij wensen de familie veel sterkte met het verlies van Cees. Cees, bedankt dat je altijd achter ons stond bij GAE! Jij was een bijzonder mens, Rust zacht man!
Ralf Kamlah
10 jaar geleden
Een levensgenieter, prachtmens. Ik wens de naasten veel sterkte! Ralf Kamlah Aruba
eaglejoke
10 jaar geleden
Gecondoleerd familie naasten, vrienden, voetbalvrienden. Cees rust zacht lieve aardige man, hoop ook dat kowet jou naam zal gebruiken in de Cees van Kooten tribune. Jij hebt dat verdiend .
Esmeralda
10 jaar geleden
Patrick en de familie heel veel sterkte met de verlies van je vader ik hoorde het via een consulent sterkte
Wim van Manen
10 jaar geleden
Ik wens de familie veel sterkte. Cees was een aimabel mens.
Henk
10 jaar geleden
Ik wens de naaste familie veel sterkte met het verlies van deze markante persoonlijkheid. Rust zacht topper.
12Volgende
Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten