Yvonne Janssen
05-01-2011 te Heythuysen
De Limburger
Monique, Mark en Sjors Luijten
14 jaar geleden
Beste Dana en de rest van de familie,
Wij willen jullie heel veel sterkte wensen bij het plotselinge overlijden van jullie Yvonne.
Ik kende haar via de LOTUS en heb altijd met veel plezier met haar gespeeld.
Door de jaren heen ben ik haar gaan kennen als een vrolijke, pittige tante.

Renny Jenkins
14 jaar geleden
Vol ongeloof vernam ik jouw overlijden.
Ik kan het gewoon niet geloven. Voor altijd zul jij in mijn herinnering blijven slede vrolijke lieverd.
Een speciale knuffel voor Dana en jouw moeder.
Veel liefs
Renny en Tiny Jenkins.

Har en Judith Geurts
14 jaar geleden
Lieve Yvonne,
Wat was het schrikken toen we hoorden wat er met je gebeurd was. Wij hebben jou altijd gekend als een leuke en spontane meid. Wij wensen Dana en Familie heel veel sterkte bij dit grote verlies. Wij zullen altijd aan je blijven denken. Heel veel liefs en een dikke knuffel. xxx

Sandra, Martijn en Gwen Hoogers
14 jaar geleden
Lieve Yvonne,
Wat een vreselijk nieuws om te horen dat je er niet meer bent. Martijn vond het heel prettig om samen met jou de EHBO lessen te doen. Hij wilde je nog zeggen dat hij zeker wat aan jouw tips had hoe de lessen in te vullen. Helaas heeft hij dit niet meer kunnen doen.
Dana, familie, vrienden en kennissen van Yvonne, iedereen heel veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies.
Martijn, Sandra en Gwendolyn
We zullen aan je denken.

Ronald Kuijpers
14 jaar geleden
Sterker dan de dood is de herinnering, en die blijft.
Zoek de steun bij elkaar die nodig is om dit te verwerken.

Jack Theunissen
14 jaar geleden
Ik heb van Yvonne e.e.a. mogen leren op gebied van Lotus, 't is voor iedereen een zwaar verlies, ze was nog zo jong. Yvonne het ga je goed daarboven, voor de nabestaande: Heel veel sterkte met dit verlies.
Jack.

Petra & Sjef Knapen
14 jaar geleden
Lieve Yvonne,
Jouw warme, vrolijke lach. Jouw opgewektheid, wij zullen het missen. Het was altijd gezellig met jou, wat hebben we samen veel gelachen bij de LOTUS. Altijd een gezellige babbel. Yvonne, rust zacht!

Luc Geurts en Melissa Maas
14 jaar geleden
Ik heb met Yvonne regelmatig mogen samen werken bij de brandweer en bij de Lotus.
Maar door het onverwachte overlijden van Yvonne wensen we Dana en hun familie veel sterkte toe.

Condoleance achterlaten