Wout Pennings
Nijmegen op 21 maart 2014
de Gelderlander
Condoleanceberichten
Hans Heyl
11 jaar geleden
Wout, je speelde op de bruiloft van Fabiënne en mij samen met Quatro Ventos, en toen zo als op andere momenten weefde je de magie van muziek om ons heen. Je bood het ons aan als een helder licht en dat heeft nooit opgehouden te schijnen, en zal ook niet verdwijnen nu je er niet meer bent, het zit namelijk in onze harten.

Sander Hagenbeek
11 jaar geleden
Als tranen een ladder konden bouwen en herinneringen een brug, dan klommen we hoog in de hemel en haalden wij jou terug.

Jannie Vunderink
11 jaar geleden
Lang geleden mijn buur jongen, ik wens je een goede reis Wout.

Herman Honer
11 jaar geleden
Heel lang geleden...klasgenoten...ons eerste bandje...
Soms kwamen we elkaar nog tegen en het was vanouds...
Goede reis Wout.

Gerrit Paas
11 jaar geleden
Wout en Toto..... onafscheidelijk, de gitaar, de drank.
Wout gezeten in het Kronenburger park.
Tesamen met Frank Boeijen... spelend en zingend op één bank.
Terwijl de vogels zingen, voert Wout het hoogste woord.
En terwijl ik dit schrijf, denkende aan Wout,
eindig ik.......in mineur het laatste slotaccoord.

Karin
11 jaar geleden
Here, there, everywhere.... dank je voor de muziek en de vriendschap.

Bart Simons
11 jaar geleden
Met weemoed denk ik terug aan de periode dat ik in de Plutostraat woonde, en later de Weezenhof . 1969 tot 1975. Je was bij ons kind aan huis paste als babysit op Paul en Joep, en oefende eindeloos op je guitaar. Samen speelden we Neil Young (Tell me why)enz. Les Canards, Jesus Christ Superstar, Country Road, de vakantie in Montalivet (Stewball). De opnames in Cuijk bij Loe Frederix. Later ben ik je uit het oog verloren.
Goede reis Wout

Ria
11 jaar geleden
Wout en z'n hond, Wout met Khali Tichi, Wout met Quatro Ventos,
Wout op 'n terras, Wout bij De Genegenheid onder de Hemel..... Voor mijzelf meestal van veraf, maar op e.o.a. manier toch dichtbij.
Een Nijmeegs fenomeen. Vanaf nu: uit muziek- beeld, uit straat/café-beeld, maar in herinnering!

Rob
11 jaar geleden
Als buurtbewoners maakten wij wel eens een praatje met elkaar of je gaf de hond een knuffel. Ik zag je achteruit gaan Wout...rust zacht.

Peter Savary
11 jaar geleden
Finaly home..
Peter.

12Volgende
Condoleance achterlaten