Wim van Gennip
20-11-2012 te Geldrop
Eindhovens Dagblad
Jo Dohmen
12 jaar geleden
Van harte gecondoleerd met het overlijden van Wim. Wim zal in mijn herinnering blijven voortleven als een opgewekt mens, die op gevoelige zijn liefdesliedjes wist te vertolken.
Wim, rust in vrede.

Marijke
13 jaar geleden
Heel veel herinneringen aan jouw plaatjes.

Depreux Marc
13 jaar geleden
ZInnige deelneming bij het overlijden van Wim aan de familie, vanuit zwevegem(west vlaanderen) Belgie.

A-H v d Dungen
13 jaar geleden
Fam. en overige muzikanten van het dansorkest de Heikrekels. Vroeger gingen we dansen bij zaal Baken in Budel! Daar speelden dikwijls de Heikrekels mooi en ook fijn om op te dansen. Was in beginjaren 1960! Ook in Weert met de kermis speelden de Heikrekels daar nu hebben we nog steeds verschillende platen van de Heikrekels op de Juke Box. Super. Allemaal gecondoleerd met Wim

Chris Geurts
13 jaar geleden
Nabestaanden veel sterkte.
De Opperkrekel is niet meer, maar de muziek zal blijven.
Wim rust zacht, je muziek blijven we luisteren.

Toon van de Valk
13 jaar geleden
Wim, rust zacht.
Hierbij wensen wij Toos, Wil + Leny, Janny + Tiny en (achter)kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit groot verlies.
Toon van de Valk

Jeannette
13 jaar geleden
Ja Wim ook ik ken je van vroeger. Een hele gezellige tijd Je hebt ons veel moois gegeven aan muziek dank je ervoor rust zacht jonge.
Voor de fam veel sterkte in deze zware tijd.

Mia
13 jaar geleden
Beste familie en natuurlijk muziekcollega's van "de heikrekels"
Wat zijn je mooiste jeugdherinneringen van de jaren 60
komen bovenaan te staan bij Verploegen in de Woezik dansen.
De prachtige muziek en de gesprekjes, want dat kon toen nog gewoon met b.v leden van jullie, de New Four, Corrie en de Rekels,Albert West, ja wie heeft daar niet gezongen en gedanst en gesjanst, vele hebben daar hun partner gevonden, ook ik, allemaal gecondoleerd met Wim
Mia

Condoleance achterlaten