Willem Kalsbeek

Smilde op 23 januari 1954 •Zwolle op 29 december 2023

de Stentor

Condoleances4Bloemen0Kaarsjes1

Overlijdensbericht

Deel pagina via
Eduard van Uffelen
één jaar geleden
Willem was een vriendelijke, fijne en innemende man met humor. Geen poespas maar klare taal. Rust zacht Willem. De familie, vrienden en iedereen die Willem lief had veel sterkte gewenst met het gemis en veel kracht uit de mooie herinneringen.
Joyce H brandde een kaars
één jaar geleden
Freddy Kooistra
één jaar geleden
Een markante man is heengegaan, heb mooie tijden met Willem meegemaakt vooral als collega ondernemer in de motorkleding branche en op de jarenlange samenwerking op de motorbeurs Utrecht. Willem was een echte koopman waar ik mooie herinneringen aan heb en zal houden. Ik wens de familie heel veel sterkte met dit grote verlies, rust zacht Willem.
Paul Uitenbroek
één jaar geleden
Ik kende Willem van mijn jeugd toen ik zeer geregeld in de Korte Kamperstraat in Zwolle kwam. Ik koester daar prachtige herinneringen aan, net als op de crossbaan op de Marslanden in Zwolle. Later ben ik Willem nog geregeld tegen het lijf gelopen. o.a. bij de Motorbeurs in Utrecht en ook in zijn nieuwe mooie motorzaak aan dd Katwolderweg in Zwolle. Willem was altijd vriendelijk en had altijd tijd voor de verhalen van vroeger. Willem was ook een echte zakenman, waar ik veel bewondering voor had. Ik zal me Willem altijd blijven herrinneren Veel sterkte gewenst voor zijn nabestaanden !
Eef en Tonnie Veltman
één jaar geleden
Voor alle nabestaanden gecondoleerd met het overlijden van Willem. Samen veel met hem meegemaakt door serieuze, grappige, spannende, vrolijke en mooie momenten met hem te hebben mogen beleven. Willem je was een bijzonder mens. R.I.P.
Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten