Teunis Cornelis (Ton) Verheij

06-02-1950 te 's-Hertogenbosch • 01-07-2011 te Arnhem

de Gelderlander

Condoleances3Bloemen0Kaarsjes0

Overlijdensbericht

Deel pagina via
Diana Janssen
14 jaar geleden
Beste mevr. en fam. Verheij, Ik wil u namens mijn ouders en mijzelf veel kracht en liefde toe wensen om het verdriet een plekje te kunnen geven. Uit hun verhalen, hoe hun Dokter Verheij vanaf de eerste dag op de Sonsbeekbeekweg hun DOKTER was, wat had uw man een ongelooflijke vechtlust zelfs in zijn zware strijd. Toch als het even kon voor zijn patiënten zorgen. Sterren doven niet maar blijven altijd stralen. Bedankt voor alles dokter uit duizenden, zo gewoon en zo bijzonder,.
Vleeming
14 jaar geleden
Ongelooflijk dit trieste bericht veel te jong veel te vroeg. Ik wens de familie alle sterkte toe om dit verlies te verwerken. Alie Vleeming van Loon
Yvonne Scholten
14 jaar geleden
Langs deze weg wens ik alle nabestaande enorm veel sterkte met dit gigantische verlies. Ondanks de grote strijd toch verliezen. Spijtig is te zacht uitgedrukt. Ik heb Dr. Verheij ervaren als een betrokken en gedreven arts. Hartelijk dank hiervoor.
Deel pagina via
Condoleance achterlaten