Rennie Botma-Boersma
Marrum op 2 september 1939 •Sint Annaparochie op 7 januari 2026
Leeuwarder Courant
Condoleanceberichten
Hinke Bekema Nijdam.
2 dagen geleden
Ik heb je leren kennen in Bloemkamp op de revalidatie afd. waar ik ook lag, en jij de vrolijke noot was en wij samen wel zongen. Je leende mijn leesbril en zei wat je soms dacht. In restaurant bij bezoekuur een wijntje en of wat lekkers bij de koffie. En even zwaaiend naar mij. Zo spijtig dat je er niet meer bent! Sterkte fam. vooral je kinderen en kleinkinderen.
Petra Andriesen
5 dagen geleden
Gecondoleerd met het overlijden van jim mem. Ons mem Foek Andriesen heeft met veel plezier met hur werkt in de Vlaswiek
Selie
6 dagen geleden
Gecondoleerd en veel sterte
Ingrid wijnberg
8 dagen geleden
Beste Familie, Heb Rennie leren kennen in de Stelp op Ameland waar ik met haar heb mogen samenwerken.FIjne herrinneringen aan haar.Altijd fleurig en haar mooi gezang.LIeve Rennie, rust zacht.lieve groet
Marjanne Dijkstra-Kuipers brandde een kaars
8 dagen geleden
Lutske brandde een kaars
10 dagen geleden
Gretha en Piet Vrij
10 dagen geleden
Gecondoleerd en veel sterkte.
Sander en Nella Wassenaar
10 dagen geleden
Gecondoleerd en veel sterkte . Sander en Nella Wassenaar
Jolanda de Jong
10 dagen geleden
Och Lieve Rennie, Wat hebben we mooie momenten beleefd op Ameland en wat had je het daar ook naar je zin. Altijd fleurig en in voor een grapje.. Dat ik nu in jou geboorteplaats woon vond je erg mooi. Afgelopen juni was je hier nog tijdens de marrumer reunie. Helaas heb ik je toen gemist. Rust zacht Lieve Rennie. Voor de familie heel veel sterkte.
Anita Rinkema plaatste een bloem
10 dagen geleden
12Volgende
Condoleance achterlaten
