Peter Kolder

Amsterdam op 19 oktober 1970Groningen op 27 mei 2026

Condoleances11Bloemen0Kaarsjes8
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Jet
7 dagen geleden
Wat oneerlijk .zo jong nog .wens jullie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd .groetjes van jet kientz je nicht
Jet brandde een kaars
7 dagen geleden
Jannie De Bruin
13 dagen geleden
Heel veel sterkte met met dit grote verlies! Veel te jong , het is niet te bevatten! Bij hem in de klas gezeten op de mavo , het was altijd zo 'n lieve jongen .
Geke
13 dagen geleden
Lieve karin en de kids gecondoleerd met het verlies van je man en de vader van je kinderen ik hoop dat je weer wat kracht krijgt Liefs Van Geke & Ruben
Geke
13 dagen geleden
Lieve karin en de kids gecondoleerd met het verlies van je man peter en de vader van je kinderen ik hoop dat je veel kracht hebt Liefs Van Geke & Ruben
Henderika Van Dekken
14 dagen geleden
Lieve Peter rust zacht ,wat een schrik ,oud klasgenoot van de Mavo Veel sterkte voor Karin en de kinderen
Henderika van Dekken brandde een kaars
14 dagen geleden
Carla in r Veld brandde een kaars
15 dagen geleden
Akkie Dijk
15 dagen geleden
Lieve Peter, rust zacht! Heb zoveel warme herinneringen aan jou tijdens onze schooltijd. Ben je nooit vergeten lieve knapperd!
Akkie Dijk brandde een kaars
15 dagen geleden
12Volgende

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten