Paulien van Deutekom - van der Kooi

4 februari 19812 januari 2019

AD Algemeen Dagblad, Het Parool

Condoleances129Bloemen0Kaarsjes0
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Hetty
7 jaar geleden
Lieve Paulien, zo oneerlijk dat je nu al moest gaan, rust zacht mooie vrouw, veel sterkte voor je gezin en familie.
Een schaatsfan
7 jaar geleden
Zo jong, zo'n oneerlijke strijd. Rust Zacht Sterkte voor de nabestaanden.
Rudolf Franken
7 jaar geleden
Heel veel sterkte met de grote verlies Groetjes Rudolf Franken
Rudolf Franken
7 jaar geleden
Ik wens de familie vriend vrienden en verder iedereen Met de grote verlies veel te jong onbegrijpelijk Ze was altijd vrolijk eerlijk lief positief Rust zacht Lieve Paulien Van Deutekom Groetjes Rudolf Franken
Een fan
7 jaar geleden
Rust zacht lieve meid, we zullen je missen op de schaatsbaan.
Joke
7 jaar geleden
We kenden Paulien alleen van het schaatsen op TV hebben altijd erg van haar genoten haar gulle lach en opgewektheid. Heel veel sterkte voor de familie en vrienden, in deze moeilijke tijd.
Millvina
7 jaar geleden
Deze mooie glimlach is stil geworden, wat triest, te jong nog een heel leven te gaan, rust zacht Paulien.
Barry Steenbergen
7 jaar geleden
Paulien het is een groot en pijnlijk verlies en de strijd was hart. Zo jong en zo'n mooi mens. Dan komt altijd die vraag op "Waarom?" Heel veel sterkte voor de geliefde die nu zonder deze bijzondere vrouw verder moet. Het is werkelijk verschrikkelijk en met geen woorden te beschrijven. Bedankt Paulinen voor alle mooie momenten die je ons allemaal hebt gegeven. En Paulien jij hebt aangetoond wat je allemaal kunt bereiken door pure wilskracht. Bedankt.
WK
7 jaar geleden
Ik kende haar niet, maar wat moet zij een ongelooflijk bijzondere vrouw zijn geweest. Wilskracht, vrolijk, positief, eerlijk, sociaal zijn woorden die ik erg vaak ben tegengekomen. En dan die eeuwige lach...wat een verlies... Heel veel sterkte voor eenieder die haar een warm hart toedraagt. Rust zacht Paulien!
Vanja Codee
7 jaar geleden
Paulien, al vanaf mijn basischool leeftijd volgde ik jou schaatsen en ook jou presentatie op NOS. Je ging te vroeg bij je man en je 1-jarig dochtertje weg. Gecondoleerd aan alle nabestaanden
12313Volgende

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten