Mieke Cootjans - Vincent

Valkenswaard op 4 oktober 2011

Eindhovens Dagblad

Condoleances3Bloemen0Kaarsjes0
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Pim Arts
14 jaar geleden
Bij toeval hoorde ik het vandaag, ik wist dat het niet goed ging, maar ben wel erg geschrokken. Peter, Luuk en Laura ik wens jullie heel veel sterkte. Mieke rust zacht. Pim Arts.
Jan en Gerda Lammers
14 jaar geleden
Beste Peter, Luuk en Laura, Wij wisten dat het niet zo goed ging maar hier schrikken wij van. Mieke zoals ze was een vrolijke lieve vrouw niet klagen of mopperen haar lach zullen we niet vergeten. Heel veel sterkte in deze moeilijke periode. Jan en Gerda Lammers Achel.
Ellen
14 jaar geleden
Hier schrik ik van. De altijd vriendelijke en optimistische Mieke. Heb haar al jaren niet meer gezien, maar daarvoor was ze ondanks haar ziek zijn altijd optimistisch. Even vriendelijk, aardig en goedlachs. Het siert haar, en het zal een groot gemis voor jullie zijn. Heel veel sterkte toegewenst. Mieke rust zacht. Ellen Vermeltfoort (moeder van Ilse en Joost)

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten