Marlieke Overmeer

22 december 2022

de Gelderlander

Condoleances4Bloemen0Kaarsjes0
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Jeroen -
één jaar geleden
Ik moet nog vaak aan haar denken. Ik werkte met Marlieke samen, nog niet zo heel lang, om haar retraites te promoten. Ze was een hele vrolijke en vriendelijke vrouw. De tijd vliegt voorbij.. Veel liefs en sterkte met het verlies.
Anke Luining
2 jaar geleden
Van harte gecondoleerd met het overlijden van Marlieke.Ik las het bericht net op Linkedin en ben erg geschrokken. We woonden in Tilburg in hetzelfde huis. Jaren later zagen we elkaar weer op Vlieland en hadden we af en toe mail-contact. Ik zal Marlieke en haar sprankeling in oog en zijn nooit vergeten.
Patricia Kennedy
2 jaar geleden
Gecodoleerd met het velies van Marlieke. Een prachtig mens! Ik heb afgelopen zomer deel genomen van haar kunst en bezinning retraites...wat een speciale vrouw en bijzonder manier van mensen te laten voelen dat ze gezien worden. Veel sterkte voor haar man, dochter,schoonzoon en verdere famile en vrienden.
Annelies Reijers
3 jaar geleden
Gecondoleerd met het verlies van Marlieke. Heel veel sterkte, liefde en vrede met het verwerken van dit grote verlies. 🙏

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten