Marco Hasselaar

01-02-1950 te Medemblik • 19-01-2024 te Heerenveen

Leeuwarder Courant

Condoleances5Bloemen0Kaarsjes0

Overlijdensbericht

Deel pagina via
Joke Jonker
één jaar geleden
Beste Caroline, Mischa, Bent, Familie en vrienden, Bij toeval las ik de rouwadvertentie van Marco. Langs deze weg wil ik met jullie meeleven, het verdriet en gemis zal groot zijn. Ik ken Marco als een vriendelijke man, die de wereld samen met anderen een beetje mooier probeerde te maken, door werk, te kiezen voor degene die het minder hebben in onze samenleving en heerlijke muziek te maken. Wij, Klaas Zandstra (overleden) en ik woonden op de P.G.Otterweg een tijdje vlakbij Marco en Klaas werkte ook een tijd samen met Marco. Heel veel sterkte en levenswijsheid, en warme groet, Joke Jonker
Anna Sijsling
één jaar geleden
Lieve Carolien. Wat vind ik dit erg. Wat een groot verlies. Marco altijd hartelijk en een praatje als ik hem zag in de flat. Heel veel sterkte ex buurvrouw Trambaan 1-15
Carla Bosma
één jaar geleden
R.I.P lieve Marco. Heel veel sterkte familie.
JAN PRINS EN JOKE PRINS / FRENTROP
één jaar geleden
1 reactie
CAROLINE MIJN OPRECHTE DEELNEMING MET HET VERLIES VAN MARCO IK WENS JULLIE VEEL STERKTE VOOR DE TOEKOMST JAN PRINS EN JOKE (HERENWAL 57)
Rishi Gadepalli
Jammer dat ik er fysiek niet bij kan zijn, maar wel vanuit India in gedachten.💐 Veel sterkte toegewenst aan een ieder die Marco een warm hart toedraagt. Moge vele mooie herinneringen gekoesterd blijven.

één jaar geleden
Deel pagina via
Condoleance achterlaten