Louis (Old Inn Arnhem) Wiersma

7 januari 2012

de Gelderlander

Condoleances5Bloemen0Kaarsjes0
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Wim
14 jaar geleden
Lieve Louis, De tijd die we samen waren was geweldig. Ik weet nog goed dat je 50 jaar werd, een poosje daarna heb ik een groot ongeluk gehad, ik heb altijd aan je gedacht. Ja, ik was daarna niet meer als vroeger. Ik had gehoord dat je ziek was, wilde je opzoeken, maar durfde niet. Tot vandaag ik was wat aan het zoeken, en zag jou advertentie, SORRY. Bedankt voor het moois je me hebt gegeven. Ik zal je niet vergeten kusss.
Eddy
14 jaar geleden
R.I.P. Louis was een goed mens,
Pia
14 jaar geleden
Ja die oude tijd……………, meimerend en denkend terug in de tijd, met veel plezier en gelach terug kijkend het was een geweldige vent. Veel sterkte en hopelijk heeft hij nog een geweldig leven daarna gehad. Pia
Fred Elemans Futselaar
14 jaar geleden
Lieve Louis, Wat hebben we vroeger een geweldige tijd gehad samen. Ik kwam jaren lang op maandag naar je toe op de Groningensingel. Je kon koken als de beste en dan samen hartelijk lachen om een voorstelling van" wordt u al geholpen."' Daarna samen werken in Entre Nous. Ook de gezellige tijd in Old inn was fantastisch! Louis je hebt heel veel voor mij betekend, bedankt voor al die mooie momenten. Rust zacht, ik zal en kan je nooit vergeten Fred Futselaar Elemans Waalbandijk 167 Nijm Rust zacht
Jeffrey
14 jaar geleden
R.I.P. Louis. Was iedereen maar altijd zo vrolijk, behulpzaam, en spontaan. Je was een harde werker met hart voor de zaak en niet te vergeten het gezicht van Old Inn.

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten