Léoni Broersen-Vissers

Bloemendaal op 18 maart 1933Haarlem op 3 september 2022

Haarlems Dagblad

Condoleances3Bloemen0Kaarsjes0
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Heleen Slikker
3 jaar geleden
Lieve Gabrielle, Fridjof, Paul en Judith, Bij toeval stuitte ik op een pagina over jullie vader. Ik was benieuwd of hij en jullie moeder nog leefden. Helaas zag ik dat ze beiden nog niet zo lang geleden zijn overleden. Ik was de 'poetsvrouw' in jullie huis in de Eindenhoutstraat on de periode 1982-1989. Het gekke is dat ik nog steeds af en toe droom over die periode. Ik wil jullie condoleren met het verlies van jullie ouders, jammer dat ik eigenlijk net te laat ben om ze zelf nog een keer te ontmoeten. Ze waren allebei zeer betrokken en bijzondere mensen, ik denk nog weleens aan die periode, had groot respect voor hoe ze in het leven stonden.
Arnold Van Tulder
3 jaar geleden
Beste Gabrielle & Paul, Via via hoorde ik van het overlijden van jullie moeder. Hele veel sterkte, heb mooie herinneringen!
Ad Timmers
3 jaar geleden
Als voormalig Hoofdbode Stadhuis Haarlem heb ik mevrouw Broersen veel meegemaakt als Raadslid en ook als Wethouder. Het waren heel mooie jaren die ik nooit zal vergeten. Nu weer samen met haar man. Ik wens een ieder van U heel veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. De tijd gaat voorbij maar de herinnering blijft.

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten