Jurgen Damen

21 april 2015

Condoleances6Bloemen0Kaarsjes0
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Henk Hellegers
11 jaar geleden
Ik wens familie, vrienden en anderen die dichtbij Jurgen stonden alle kracht en sterkte om dit onvoorstelbare verlies te dragen.
Rob Megens (oud) Dakar Team Lid
11 jaar geleden
Beste Kathy en Familie, Je kunt niet praten met iemand die er niet meer is, Je kunt niet luisteren naar iemand die er niet meer is, Je kunt niet mee lachen met iemand die er niet meer is, maar Je kunt voor altijd houden van iemand die er niet meer is. Mijn oprecht medeleven met dit verschrikkelijke verlies en heel veel sterkte gewenst. Drs. Ir. R.L. Megens.
Joke Boogmans
11 jaar geleden
Kathy, Jules en familie, Om jullie te steunen bij deze pijn, dit verdriet is niet te dragen. Veel sterkte in deze moeilijke dagen van afscheid nemen Joke(zus van Krisje)Nona en Fran.
Chantal
11 jaar geleden
Kathy ,Jules en gans de familie wens ik heel veel sterkte en moed in deze droevige periode .
Helena
11 jaar geleden
Ik wens familie en vrienden van Jurgen heel veel liefde en sterkte. Helena
Marijke
11 jaar geleden
Een zeer mooi mens is heen gegaan. Geen woorden voor. Heel veel sterkte met dit zware verlies en ook voor de komende tijd.

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten