Jos Paes
01-04-2017 te Nieuwstadt
De Limburger
Fam. P. Habets. Kerkrade
8 jaar geleden
Beste Familie.Paes heel veel sterkte met dit grote verlies. Hij was een goede ondernemer je kon hem alles vragen niets was hem te veel. Wij zullen altijd blijven missen in Kerkrade.

Gemma van Bakel
8 jaar geleden
Corrie en kinderen, veel veel sterkte met dit grote verlies. Ook voor pap en de rest van de familie Paes. Dat iedereen kracht moge vinden in de steun van elkaar. En de mooie herinneringen die overblijven.
Hij was heel bijzonder.En zoals wij hem nog kennen, een goede SRV man, en goede zakenman in de Plus Markt in Nieuwstadt.
Sterkte van
Peter en Gemma
Rick van Bakel en Laura Cleef
Linda van Bakel

Magda
8 jaar geleden
Fam Paes heel veel sterkte toegewenst, met het verlies van een bezonder persoon. Jos stond altijd klaar voor iedereen wij missen hem dagelijks bij onze plus markt in Kerkrade sterkte voor de tijd wat nu komt.

Martien Heijkers
8 jaar geleden
Dag Corrie.
Hoorde het vanochtend in de auto en heb er de hele dag aan lopen denken.
Voor mij kwam het als een klap uit heldere hemel.
Herinner me Jos als een heel prettige persoonlijkheid, eerlijk oprecht en recht door zee.
Wens jou en jouw dochters alle kracht om verder te kunnen en mogelijk eens tot ziens.
Groetjes Martien Heijkers.

Condoleance achterlaten