Johanna Maria (Annie) Koers-Brinkman
Colmschate op 22 juli 1929 •Deventer op 5 maart 2020
de Stentor
Condoleanceberichten
Annika zanting
5 jaar geleden
Ondanks alles gecondoleerd. Ik hoop dat ze niet heeft hoeven lijden.
Respect en niets anders wil ik betuigen.
Annika &🐈Ernie

jansje zeiss
5 jaar geleden
lieve allemaal heel veel sterkte wens ik jullie met het verlies van jullie moeder en oma ik heb altijd op het bijltje gewoond later in de moerakkerstraat jullie vader en moeder zal ik nooit vergeten ik heb zelfs het afscheidskaartje nog van jullie vader altijd hadden ze een appeltje voor mijn kinderen ik wens jullie al het goede toe de komende tijd groetjes jansje zeiss

Rinus de Boer
5 jaar geleden
Beiden waren lieve mensen , die de winkel in de Moerakkerstraat hadden . Ik mocht als jongetje vaak bij Oom Nolle op de bok van de Groentewagen ! Mijn deelneming, sterkte en wijsheid!

Jans waanders
5 jaar geleden
Lieve kinderen, schoolkinderen, klein -en achterkleinkinderen ik wens u allen heel veel sterkte bij dit grote verlies van u moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma.
Ik heb vroeger vaak groentes en fruit bij dr in de winkel gekocht en dan kreeg je altijd een lekker dropje, of bij jullie vader samen het paard over de ijsselbrug naar de weide brengen of naar de stal.
Wat een fijne mensen waren meneer Koers en mevrouw Koers.

Condoleance achterlaten