Johan Wagendorp

1 juli 2013

Condoleances21Bloemen0Kaarsjes0
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Y. Boere - Pijnacker
13 jaar geleden
Beste fam. Wagendorp. Ik wens jullie wel sterkte toe met dit grote verlies. Ook al ken je mijn niet /ik ben een nicht. Yvonne
Mieke
13 jaar geleden
Ik wens de nabestaan de veel sterkte toe ook de tyd erna hij was voor Vitesse een aanwinst met al zijn inzet.
Ruben en Anita Kerkhof
13 jaar geleden
Lieve Ingrid, Patricia en Britt, Gecondoleerd met dit grote verlies. Wij wensen jullie heel veel sterkte in deze moeilijke periode ook aan de rest van de familie. Dikke kus van ons Ruben, Anita, Joey en Joy Kerkhof.
Eric
13 jaar geleden
Johan rust zacht, het is een groot verlies. Ingrid, Paticia en Britt veel sterkte. Je neefje: Eric Wagendorp.
Djoewi Baltissen
13 jaar geleden
Rust zacht Johan. Ingrid en kids veel sterkte met dit grote verlies. Leida en Marcel jullie ook sterkte. Gr neef Djoewi
Ester Mulder (Twentefan )
13 jaar geleden
Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe met dit plotselinge verlies. Ook heel veel sterkte voor de vitesse supporters en vooral onze vitesse vrienden we zijn er voor jullie.
Ellen
13 jaar geleden
Beste vrouw, dochters en overige familie en vrienden, Gecondoleerd met het verlies van Johan. Ik leef met jullie mee.
Tonia
13 jaar geleden
Vreselijk om op deze wijze afscheid te moeten nemen van Johan. Heel veel sterkte gewenst. In gedachte ben ik bij jullie.
Stef
13 jaar geleden
RIP Johan, ik zal je missen collega. Ingrid, Patricia en Britt heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.
Henk Slichter
13 jaar geleden
Wij wensen de fam. heel veel sterkte met dit zware verlies ook Henk zal hem missen.
123Volgende

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten