Jan van der Bruggen
Schijndel op 30 december 1952 •Kapelle op 12 juli 2015
Brabants Dagblad, PZC Provinciale Zeeuwse Courant
Condoleanceberichten
Han verkuijlen
10 jaar geleden
En briljante leerling en klasgenoot . Met Jan in de vijfde en zesde klas gezeten op de St.Paulusschool in Schijndel. Later uit het oog verloren. En nu dit droevige bericht. Veel te vroeg overleden.
Annemarie ( een klasgenoot van de MAVO in Schijndel ) kinderen en familie, gecondoleerd met dit verlies. Heel veel sterkte voor nu maar ook voor straks als jouw Jan en jullie vader niet meer in jullie midden is.

Henk Jan
10 jaar geleden
Hij was er ook voor mij. Hij was een mooi mens zoals zo velen. Hij laat een lach achter voor zo velen. Ik zie je later Jan.

Ina
10 jaar geleden
Beste famillie, gecondoleerd met dit grote verlies, geduldig heeft hij me aangehoord en geholpen, een fijn en bijzonder mens is niet meer!
helaas veel te vroeg!
sterkte voor allen!

Hennie
10 jaar geleden
Tje, 'n vroegere buurtgenoot uit De Pegstukken! Samen nog wielerwedstrijdjes gedaan en rond de molen gespeeld! Ik wens allen erg veel sterkte met het verwerken van 't verlies van Jan!

Condoleance achterlaten