Jan Thijssen
Doenrade op 29 mei 1955 •Maastricht op 12 juli 2012
De Limburger
Julia Hetman
13 jaar geleden
Meneer Thijssen was mijn mentor en Nederlands docent. Maat hij was niet zomaar een mentor, hij was er voor iedereen die problemen had en probeerde ons het vak nederlands altijd zo leuk als mogelijk bij te brengen. Hij bleef ondanks zijn beroep leraar altijd heel mensenlijk tegen ons. En heeft mij ook vaak geholpen toen ik het wat moeilijker had. Ik heb echt geen woorden voor dit verschrikkelijke verlies en wens de familie en vrienden van Meneer Thijssen heel veel sterkte toe.
Julia Hetman

Melody Schmeets
13 jaar geleden
Woorden schieten te kort.....Mijnheer Thijssen was onze mentor, een goede mentor en steun voor ons klas H4d....
Heel veel sterkte gewenst.
Melody Schmeets

Kimberley Sistermans
13 jaar geleden
Ik ben zeer aangeslagen door dit nieuws. Het nieuws was denk ik voor iedereen onverwacht. Daarom wil ik iedereen die Meneer Thijssen heeft gekend, Condoleren. Vooral de familie van Mr. Thijssen zelf. Ik wens jullie heel veel kracht toe, Kimberley Sistermanns

Jos Smeets - Sintermeerten
13 jaar geleden
Het is niet te vatten dat Jan er niet meer is, je word er wel sprakeloos van. Heel veel moed toegewenst in deze zware tijd.
Jos en Gerdie Smeets. (Valkenburg)

Condoleance achterlaten