Jan Castelijns

27-01-2013 te Hapert

Eindhovens Dagblad

Condoleances7Bloemen0Kaarsjes0

Overlijdensbericht

Deel pagina via
Brenda Bender
12 jaar geleden
Geschrokken heb ik het nieuws net ontvangen. Jan was een rustige man om mee te werken, een collega met een glimlach. Rust in vrede Jan. Ingrid, familie en nabestaanden wens ik heel veel sterkte toe.
Btr tijdwaarneming
12 jaar geleden
Wat een verschrikkelijk nieuws bereikte ons pas afgelopen weekend. Wij willen alle nabestaanden en familie condoleren met dit zware verlies. Jan was een geweldige vent en voor ons was Jan zeer prettig om mee te werken. Wij willen een ieder die betrokken is bij Jan veel sterkte toewensen voor de toekomst.
Boym, Yanou en Monique
12 jaar geleden
Wat oneerlijk! Jan, bedankt voor je glimlach. We wensen Ingrid en familie heel veel sterkte.
Suzanne Michiels
12 jaar geleden
Ik ben enorm geschrokken van dit vreselijke bericht en wens Ingrid en familie heel veel sterkte om dit enorme verlies te dragen. Jan, je was een fijne vent en zal gemist worden.
RSZK bladel
12 jaar geleden
Ingrid en Mien, Namens jullie collega's en namens de Regionale Stichting Zorgcentra de Kempen wensen wij jullie, en jullie naaste, heel veel sterkte met het verwerken van dit intense verlies. Wij wensen jullie heel veel kracht toe voor de toekomst om verder te gaan zonder Jan. Teamleider hulp bij het huishouden Helma van Moll
Jos Ooms
12 jaar geleden
Ik ben geschokt door het overlijden van Jan en wens Ingrid en de naaste familie heel veel sterkte. Je was een echte kanjer.
Jan en Thea Hendriks
12 jaar geleden
Ingrid - Fam. Castelijns en Fam. van Es Wij zijn geschrokken van het plotseling heengaan van Jan. Ook wensen wij jullie heel veel sterkte toe.
Deel pagina via
Condoleance achterlaten