Ingrid Meuwissen
Sittard op 26 juni 1973 •Utrecht op 29 december 2022
De Limburger
Saul Daemen
2 jaar geleden
Soms krijg je een bericht en komt deze hard binnen. Ik kende Ingrid als onze adviseur. Warm en vriendelijk en enorm gedreven en enthousiast over haar vak.
Sterkte voor de nabestaanden en sterkte met het verwerken van dit grote verlies
Rosanita Bovens
2 jaar geleden
Anke en familie hierbij wil ik jullie heel veel sterkte wensen met het verlies van je (schoon)zus dochter en tante. Wat een vreselijk bericht.
Gert Dijkstra
2 jaar geleden
Beste Bert en familie,
Wat een schok dat jullie Ingrid er opeens niet meer is! Jarenlang hebben we, zo in de jaren rond 2010, intensief samengewerkt binnen het Buisleiding Industrie Gilde en dat is een goede en warme herinnering! Haar enthousiasme, creativiteit en tomeloze inzet zal ik niet gauw vergeten. Ook persoonlijk konden we het goed met elkaar vinden. Ingrid toonde zich betrokken bij de ziekte en te vroege dood van onze schoonzoon. Nadat Ingrid weg ging bij het BIG, hadden we af en toe contact rond onze verjaardagen. Nu is Ingrid zelf veel te vroeg overleden en hebben jullie een positief en mooi mens verloren. Ik wens jullie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies.
Elise Eekhout
2 jaar geleden
Lieve Ingrid, onze samenwerking voor het BIG zal ik nooit vergeten. Je enthousiasme en doorzettingsvermogen vond ik bewonderenswaardig. We herkenden elkaar in onze ambitie en passie voor ons werk. Hoewel we de laatste jaren geen contact meer hadden, dacht ik nog regelmatig aan je terug. Het doet me verdriet dat je ons al zo jong moest verlaten.
Jan Willem Rongen brandde een kaars
2 jaar geleden
Jacqueline Hoogervorst
2 jaar geleden
Beste Bert en familie, wat een enorm verdrietig nieuws. Gecondoleerd. Ik ben geschokt!
Ik herinner me Ingrid als zo’n mooie en lieve collega waar ik enkele jaren heel prettig mee heb samengewerkt. De wereld is een mooie ziel verloren.
Ik wens jullie alle sterkte en kracht om dit verlies te verwerken! 🖤
Jacqueline Hoogervorst plaatste een bloem
2 jaar geleden
Laure uit Luinjeberd, kennis van Lydia Spriensma plaatste een bloem
2 jaar geleden
Mark Vanhommerig brandde een kaars
2 jaar geleden
Familie Woldering (buren Lydia&Egbert) plaatste een bloem
2 jaar geleden
Jolanda Hermans brandde een kaars
2 jaar geleden
Nicole Schiffeleers
2 jaar geleden
Een sprankelend mens is niet meer. Heel veel sterkte met het plotselinge verlies
Erik de Lepper
2 jaar geleden
Heel veel sterkte met het plotselinge verlies van deze mooie vrouw.
Margreta Hildering
2 jaar geleden
Lieve Ingrid, wat een verdrietig bericht! Na onze dansende studentenjaren bij Footloose, hadden we vooral contact via Facebook. Heel graag had ik je nog gezien op een feest of dansavond. Jouw foto's en berichten waren altijd vol vrolijke energie. Ik ga je missen!
Heel veel sterkte gewenst voor je partner, familie en vrienden. 🌺💜
Sandra Robben
2 jaar geleden
Heel veel sterkte met het verlies van Ingrid. Ik kende haar tijdens onze studie en als mededanser en medebestuurslid van Footloose. Ook zijn we samen op Interrail geweest, maar kort, omdat toen haar vader onverwacht overleed. Ik had gehoopt haar op de recente reünie te zien, maar helaas.
Condoleance achterlaten