Inge Caljouw
21-10-1977 te Vlissingen • 14-06-2020 te Vlissingen
PZC Provinciale Zeeuwse Courant
Liesbeth van Batenburg
5 jaar geleden
Lieve familie van Inge,
Tot mijn enorme schrik hoorde ik vandaag dat jullie dochter en zus Inge is overleden. Inge heeft lang geleden stage bij mij gelopen bij de gemeente Utrecht. Inge leerde van ons, maar wij leerden ook van Inge. Haar positiviteit, humor en doorzettingsvermogen waren een inspiratie voor mij. Ik heb nog regelmatig aan haar gedacht. Inge was echt iemand die je bijbleef. Het is niet te bevatten wat er gebeurd is. Ik wens jullie heel veel sterkte.
Liesbeth van Batenburg

alex soplantila
5 jaar geleden
Hallo Tom, Riet,
Heel veel sterkte met dit verlies.
Ik schrok toen ik dit las en merkte dat het om jullie Inge ging.
Zij deed het zo goed he .... Niet zo vaak, maar ik kwam haar wel eens tegen.

Karin
5 jaar geleden
Ik wens jullie allemaal heel veel kracht en liefde toe bij dit verdrietige bericht!

camien den haan
5 jaar geleden
Geschrokken van dit verdrietige bericht en in gedachte bij de nabestaanden condoleer ik u en wens ik u allen heel veel sterkte.

Karin Haarhuis
5 jaar geleden
Lieve familie van Inge,
Ik wens jullie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Jullie hebben er alles aan gedaan om Inge een waardevol en gelukkig leven te geven en dat is jullie gelukt. Dankzij al die liefde,vrijheid en steun is Inge de geliefde,inspirerende en gewaardeerde vrouw geworden die ze was. Wat moeten jullie trots op haar zijn! Het verdriet heeft tijd nodig om te slijten. Maar de liefde en de trots blijven.
Liefs,
Karin Haarhuis

Ilse Gillissen
5 jaar geleden
Heel veel sterkte met dit grote verlies.

Karin Haarhuis
5 jaar geleden
Lieve familie van Inge,
Ik wens jullie heel veel sterkte met dit grote verlies. Jullie hebben Inge alle kansen gegeven op een waardevol gelukkig leven en dat is jullie gelukt. Dankzij alle vrijheid,liefde en steun om zich te ontwikkelen tot de persoon die zo geliefd en gewaardeerd werd. Wat moeten jullie trots zijn op haar! Het verdriet heeft tijd nodig om te slijten,maar die trots en die liefde blijft.
Liefs,
Karin Haarhuis

Condoleance achterlaten