Hennie Ardesch
29 oktober 1943 •Enschede op 26 november 2019
Tubantia
Gerard en Mieke Zoetman
6 jaar geleden
Beste Julia, kinderen en kleinkinderen,
Gecondoleerd met het overlijden van je man, jullie vader en opa.
Wij wensen jullie veel sterkte de komende tijd.

Jack Schouten
6 jaar geleden
Beste familie met schrik kennis genomen van het overlijden van Henny. Ik heb goede herinneringen aan hem samen hebben we lange tijd in de ledenraad van de KNLTB gezeten en andere commissies. Ik wens jullie sterkte met de verwerking van zijn overlijden en hoop dat mooie herinneringen een glimlach op jullie gezichten mag brengen.

Ellen Nijhuis
6 jaar geleden
Gecondoleerd met dit onverwachtse verlies! Ik schrok er van toen ik het hoorde. Ik ken Hennie als een hele warme, lieve en hartelijke man die altijd even tijd voor je had! Heel veel sterkte gewenst!

Sjoerd Nijhuis
6 jaar geleden
Lieve familie,
Namens alle Supporters Verenigingen van FC Twente wens ik jullie sterkte bij dit plotselinge verlies. Tijdens de afgelopen zware jaren van onze FC was Hennie met ons in de campagne "Twente voor Twente" strijdvaardig voor het voortbestaan van FC Twente. Een fijn mens is te vroeg "uit de tijd"gegaan.

Dick van Straaten
6 jaar geleden
Als commissie lid Herdenking bevrijding Ensched 1 april heeft het overlijdens bericht van Henny mij enorm aangegrepen, wat een verlies voor familie en de gemeenschap.
Ik wens de familie veel sterkte in deze in deze moeilijke tijd.
Dick van Straaten

Marcel
6 jaar geleden
Beste Julia, kinderen en kleinkinderen en de verdere familie. Intens geschrokken van het bericht vandaag dat Hennie zo plots is komen te overlijden. Deze week nog contact gehad met hem. Wens een ieder die hem lief was veel sterkte met dit immense verlies! RIP Hennie

Condoleance achterlaten