Henk Spanbroek

27-11-2014 te Nijmegen

de Gelderlander

Condoleances6Bloemen0Kaarsjes0

Overlijdensbericht

Deel pagina via
Jacques Ottenheijm
10 jaar geleden
Gecondoleerd en iedereen veel sterkte toegewenst met dit verlies. Henk was een fijne collega om mee te werken. Oud collega Lamers.
Joop Hendriks
10 jaar geleden
Gecondoleerd met dit verlies, ik wens jullie nu en de komende tijd heel veel sterkte. Joop Hendriks (oud collega Lamers 1977).
Hans Timmer
10 jaar geleden
Gecondoleerd met dit verlies, ik wens jullie nu en de komende tijd heel veel sterkte. Hans Timmer
Ruud Verhoeven
10 jaar geleden
Gecondoleerd, en iedereen veel sterkte toegewenst. Zingen onder het werk, dat herinner ik me. Dank, dit maakte werken leuk. (Collega Tummers-Cremers / Imtech).
Débora Mijling
10 jaar geleden
Gecondoleerd en heel veel sterkte gewenst aan de Fam spanbroek - Hermsen met dit verlies. Débora Mijling(oud collega Lamers Installatiegroep).
Yvon de Bruijn
10 jaar geleden
De dikke knuffels, zijn gouden hart en de dikke tranen die over zijn wangen rolden van het lachen, je betrokkenheid bij de firma Lamers, we zullen het zo missen.. Dag lieve Henk, dank voor alles wat je voor ons hebt gedaan. Een goede reis. Wij wensen Annie en de kinderen, de kleinkinderen, familie en vrienden heel veel sterkte met dit enorme verlies. Wim & Yvon de Bruijn.
Deel pagina via
Condoleance achterlaten