Henk Rijk Drenth
11 oktober 1957 •Groningen op 25 maart 2020
Dagblad van het Noorden
Condoleanceberichten
rené freije
5 jaar geleden
Henk is niet meer. Vele malen ben ik in zijn winkel geweest. Nooit ging ik met lege handen naar huis. Groot deel van mijn muziek verzameling heb ik bij hem gekocht. Hij wist alles had een ongekende kennis. En wist in zijn manier van archiveren alles te vinden. Geen pin betaling eerst. Pas later. Geen plastic tassen maar papier. Rust zacht.

Gert
5 jaar geleden
Meer dan 35 jaren kwam ik met enige regelmaat in Het Zinnebeeld. Ik heb er veel gevonden, zowel op strip-, maar vooral op muziekgebied. Zeldzame vinyl albums, CD's en box sets, ik heb veel aan Henk gehad. Wel een aparte, zoals de Groningers wel eens zeggen. Maar bovenal behulpzaam en attent. Als ik weer eens langs kwam dan was het geregeld "ik denk dat dit wel iets voor jou is". En dat klopte! Henk, bedankt.

Bert
5 jaar geleden
In mijn jeugd kwam ik met veel plezier bij hem in Zinnebeeld om mijn stripverzameling aan te vullen of om gewoon daar te genieten van al het moois. Als je het niet (snel) kon vinden, kon je altijd een beroep doen op hem en dan wist hij het wel te vinden.
Mooie tijden, mooie gedachten. Rust zacht tussen je striphelden!

John De Bruyne
5 jaar geleden
Ik herriner mij Henk, als een fanatieke stripverzamelaar en verkoper. Ik zelf kom uit Winschoten, maar als ik in Groningen kwam ging ik ook altijd even langs bij Henk, voor mij was Zinnebeeld een soort paradijs. Al mijn striphelden had ie gewoon. En het was een aardige man en als je dezelfde intresses hebt, dan kon je altijd leuke gesprekken met hem hebben. Het is jammer dat ie er niet meer is, maar ik heb wel hele mooie herrineren aan hem, het is een stukje nostalgie gevoel wat ik heb aan de stad. Ik wens zijn familie veel sterkte met dit verlies
28-03-2020
Groeten John De Bruyne

Condoleance achterlaten