Hans Simons
Swalmen op 21 april 1948 •31 mei 2026
De Limburger
Condoleanceberichten
Marion Stienen
12 dagen geleden
Gecondoleerd van os allemoal. Heel veul sterkte mit ut verlees van Hans. Leefs Matty Marion Luuk Steffanie en Floor Hartjes en Stienen.

Lizanne Joosten
13 dagen geleden
Lieve allemaal, Gecondoleerd met het verlies van lieve Hans. We zullen hem nooit vergeten. Heel veel sterkte Lizanne Lieke Marijn en Milo

Frans Janssen
13 dagen geleden
1 reactie
Beste Riky, Beste families Simons en Julicher, Hoewel verwacht, heeft het overlijden van Hans me toch geraakt. Hier op de plank ligt nog een doos met wat foto’s, die Hans heeft ontwikkeld. Op een aantal momenten heb ik Hans leren kennen, waarin hij mij het verschil liet zien tussen ons natuurlijke, moeiteloze bezielde denken en ons gebruikelijke analytische denken. Waarbij hij benadrukte dat bij de eerste vorm er een gevoel van vergevingsgezindheid mogelijk is. Zonder woorden liet Hans blijken, dat we ermee kunnen ophouden ons verleden, onze jeugd, alle narigheid die ons overkomen is, te analyseren en dat we kunnen leren te beseffen, dat het ‘’nu’’ het enige werkelijke moment is dat er bestaat. Veel sterkte allen met dit verlies en weet dat vele mensen ook vele mooie herinneringen hebben aan Hans. Frans Janssen, Enschede.
Chrit Julicher
Mooi Frans hoe je hem omschrijft, in het begin (meer dan vijftig jaar geleden) had ik nog wat moeite met het bazig overkomen in mijn ouderlijk huis aan de Wernerstraat destijds..haha..zal wel met zijn werk te maken hebben gehad, ik was zelf als enige broer van Riky niet de gemakkelijkste (nog steeds niet). Zijn genuanceerde reacties op die momenten kon ik zeker respecteren en heb die een tijd geleden nog eens aangehaald, maar daar kon hij zich eigenlijk niets van herinneren. Vergeven en vergeten. Ik heb nog aan zijn sterfbed nog even kunnen kletsen en lachen met hem. Die lieve laatste blik blijft me altijd bij.
11 dagen geleden
Henk en Willie Lutgens Timmermans
13 dagen geleden
Veel steun toegewenst in deze zware dagen.

Condoleance achterlaten
