Grietje van der Veen - Hooyer

Veendam op 31 mei 1961Muntendam op 19 augustus 2015

Dagblad van het Noorden

Condoleances3Bloemen0Kaarsjes0
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Petra Ferwerda
10 jaar geleden
Langs deze weg wil ik Marinus, kinderen, familie, collega's en alle vrienden condoleren en veel kracht en sterkte wensen met t verdriet en gemis van t veel te vroege heengaan van Grietje.
Wijka Pot
10 jaar geleden
Langs deze weg wil ik de familie van Grietje condoleren, zij was mijn buurmeisje en later schoolvriendin tot wij een jaar of 13 waren. Heb leuke herinneringen aan haar, en wens de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verdriet. Met vriendelijke groet Wijka G Pot
Anneke Schipper
10 jaar geleden
Bij deze betuig ik de familie van Grietje mijn oprechte medeleven. We gingen samen naar de lagere school en speelden veel samen. Heb een speciale herinnering aan haar. Ik wens al haar dierbaren veel sterkte met het verwerken van het verlies van dit jonge leven.

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten