Gerrit van Beurden

Goirle op 7 augustus 2012

Brabants Dagblad

Condoleances8Bloemen0Kaarsjes0

Overlijdensbericht

Deel pagina via
Joke en Berrie Janssens
13 jaar geleden
Gerrit veel succes op je laatste reis. Sterkte voor alle nabestaande. Joke en Berrie
De zeep
13 jaar geleden
Hey collega goede reis kerel !! Sterkte voor de familie Marcel en Jan Zeebregts.
Jantje & Lucia Wangsakrama
13 jaar geleden
Beste Gerrit, FebruarI/Maart was je bezig te klussen bij ons en wij voetballen samen bij GSWB met heel veel plezier. Nu hoor ik dat je heen ben gegaan en ver weg van ons. Goede reis mijn voetbal maatje en heel veel sterkte voor de familie. Jantje & Lucia Wangsakram.
John van Nuenen
13 jaar geleden
Wij wensen Fam. Van. Beurden heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. John en Hanny van Nuenen. Bouwbedrijf.
Ans Smeulders
13 jaar geleden
Vriendin van Gerrit en kinderen. Ik kende Gerrit al sinds jaren. Was een fijne kerel en een zeer goede vakman. Wij verhuisde een aantal jaren geleden naar Westpoint. Hij zou nog een prijsopgave doen na een gezellig babbeltje bij mij thuis. Ik wist niet dat hij ernstig ziek was, vandaar dat ik niets meer van hem vernam. Ik wens jullie allemaal veel sterkte toe met het verlies van een "bikkel" van een kerel. A. Smeulders - v Alebeek.
Sjaak van der Borg
13 jaar geleden
Wij wensen jullie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Sjaak en Corrie van der Borg.
Dennis en Anita v Baardwijk
13 jaar geleden
Beste Gerrit, we missen je en bedankt voor al je raad die je me gegeven hebt en aan de mooie momenten die je met ons hebt gedeeld. Anita & Dennis.
Elly vd Meijdenberg
13 jaar geleden
Rom, Amy en TIm, gecondoleerd met het overlijden van jullie pa. Veel sterkte nu jullie verder moeten zonder hem. Ted, gecondoleerd
Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten