Gerrianne Rorije

10 mei 1999Wapenveld op 6 juli 2016

de Stentor

Condoleances6Bloemen0Kaarsjes0
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Jacqueline de Wit
9 jaar geleden
Heel veel sterkte toegewenst in dit grote verdriet. Wat heeft Gerianne veel gegeven en nagelaten. Frank: in je grote verdriet kan je trots zijn op je meisje.
Van Dijk
9 jaar geleden
Lieve Gerrianne wat was je een mooi liefhebbend meisje En wat laat je een lege plek achter heel veel sterkte en kracht voor allen die van je houden
Anja Dijkstra
9 jaar geleden
Je bent en blijft een fantastische meid die zoveel licht een warmte heeft verspreid. Dank je wel daarvoor lieve Gerrianne.
Jessica Eikelboom
9 jaar geleden
Lieve Gerrianne Wat was je een toper. Wat heb je gevochten. Nu ben je thuis bij je hemelse. Waar je voor altijd rust en vrede mag vinden Ik wens familie vrienden en een ieder de Gerrianne kende. Veel sterkte en Gods kracht. Voor deze moeilijke tijd.
Familie Mestebeld
9 jaar geleden
Those we loved don't go away They walk beside us every day Unseen, unheard, but always there Still loved, still missed, still very dear... Rust zacht... veel sterkte voor alle nabestaanden.
Tineke Hagedoorn
9 jaar geleden
De mensen van voorbij zij blijven met ons leven. De mensen van voorbij ze zijn met ons verweven in liefde, in verhalen, die wij zo graag herhalen, in bloemengeuren, in een lied dat opklinkt uit verdriet. De mensen van voorbij zij worden niet vergeten. De mensen van voorbij zijn in een ander weten. Bij God mogen ze wonen, daar waar geen pijn kan komen. De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij. Lieve familie mag het bovenstaande jullie troost geven.

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten