Ger Hof
Groningen op 22 juli 1943 •Zwolle op 24 augustus 2012
de Stentor
Condoleanceberichten
Jacques & Marjan
13 jaar geleden
Beste familie,
Vanuit ons vakantieadres in Italie, hebben wij helaas vernomen dat onze buurman Ger is overleden. Wij wens jullie heel veel sterkte toe voor de komende tijd. De buren van nummer 26

Nick Rottier
13 jaar geleden
Beste Arjan en Erik Hof,
Gecondoleerd met het overlijden van jullie vader. Moeilijk te bevatten dat hij er niet meer is.
Het was me gelukkig nog gegeven om bij hem thuis te praten over zijn passie van het verzamelen.
We zullen zijn gedetailleerde kennis enorm gaan missen.
Veel sterkte voor de komende dagen en ook daarna.

Corrie Mulder - Boet
13 jaar geleden
Beste familie Hof,
Gecondoleerd met dit grote verlies. Ik heb 8 jaar als secretaresse voor jullie vader mogen werken. Ik heb dit altijd met veel plezier gedaan en heb een hele goede herinnering daaraan en aan jullie vader.
Sterkte de komende dagen en de tijd erna.

Wil van de Camp
13 jaar geleden
Beste Arjan en Erik Hof en verdere familie.
Gecondoleerd met uw vader. Een groot verlies.
Ook voor blank wapen verzamelend Nederland.

Wil Schaatsenberg
13 jaar geleden
Geachte Familie Hof.
Gecondoleerd met het overlijden van Uw Vader/Schoonvader.
Het was mij een voorrecht hem gekend te hebben en ik denk met trots terug aan onze fantastische gesprekken. Veelvuldig heb ik gebruik gemaakt en maak ik nog van zijn publicaties over blanke wapens.
Heel veel sterkte de komende dagen en in de toekomst.

Bart Waanders
13 jaar geleden
Beste Arjan en Erik Hof,
Hierbij mijn condoleance met het overlijden van jullie vader. Voor mij was een collega waar ik dierbare herinneringen aan heb.
Intensieve discussies gevoerd tot goed beleid leidend. Als psycholoog veel van hem geleerd en zij inzichten gebruikt in de begeleiding van ouders.
Veel sterkte gewenst.

Condoleance achterlaten