Frank Breuer

Maasniel op 1 oktober 1955 •'s-Hertogenbosch op 3 november 2019

De Limburger

Condoleances9Bloemen0Kaarsjes0

Overlijdensbericht

Deel pagina via
Fred & Fatima Ebben
6 jaar geleden
Geschokt hoorden wij in het zuiden (Heerlen) van het overlijden van Frank. Wij wensen Margo en kinderen en de rest van de familie heel veel sterkte bij het verlies van Frank, een zakenman " Pur Sang "
Frits en Lia Hautus
6 jaar geleden
Wij wensen jullie heel veel sterkte!!
Annemiek Heijnen
6 jaar geleden
Lieve Margot en kinderen en Coco, Wat onverwacht en zo niet te bevatten maar wel waar. Roger en ik wensen jullie heel veel sterkte met het verlies van Frank, jouw man, jullie vader, het trotse baasje van Coco.
Wim Vos
6 jaar geleden
Hoi Familie, regelmatig kom ik in de zaak van Frank. Ik heb Frank leren kennen als een man die recht door zee is , zonder flauwekul. Op zijn manier stond hij altijd klaar voor mij. Ik weet dat het overlijden van zijn vriend Wim Bragt hem ontzettend aangreep. Zo heb ik ook de " andere Frank " leren kennen. Margot en kinderen ik hoop dat jullie, ergens de kracht en de sterkte kunnen vinden om na dit grote verlies door te kunnen gaan.
Louis Gouverneur Aken
6 jaar geleden
Als buurman van Frank heb ik veel plezier met hem gehad samen met Mam en Jo op de Donderbergweg. Ben erg van dit bericht geschrokken. Ik wens de familie en kinderen veel sterkte toe. Louis Aken
Jos Sanders
6 jaar geleden
Allen veel sterkte met het grote verlies. Wij hadden een bijzondere en wervelende schooltijd Frank was een bijzondere kerel.
Sandra Janissen
6 jaar geleden
Heb Frank leren kennen via de sv E.L.K.K.S. te Linne . Geweldige lieve , leuke , sympatieke man . Wens jullie allen heel veel sterkte toe met dit verlies
Ger van Zantvoort
6 jaar geleden
Sterkte met dit verlies voor vrouw en kinderen en familie en vrienden. Rust zacht Frank.
Yvonne Peeters
6 jaar geleden
Via mijn zoontje kwam dit trieste bericht bij ons binnen. Pijn en verdriet. Maar o zo mooi zijn de herinneringen. Heel veel sterkte met het grote verlies van deze bijzondere man voor jullie.
Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten