Evelyn Buermans - Franken
Roosendaal op 12 december 1969 •Roosendaal op 17 april 2012
Condoleanceberichten
Emmie
14 jaar geleden
Beste familie van Evelyn,
Ben een oude klasgenoot van de lagere school. (Paulus).
Wil jullie heel veel sterkte wensen.
Liefs Emmie.

Jac & Liesbeth Buermans
14 jaar geleden
Alex, Danique, Tom, Anne en verdere familie en vrienden.
Heel veel sterkte met het enorme verlies van Evelyn.

Fer en Lilianne Buermans - Heijnen
14 jaar geleden
Helaas vernamen wij dat Evelyn het gevecht niet heeft kunnen winnen. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe om dit grote verdriet te kunnen verwerken.

Dimphy en Peter Schoutens
14 jaar geleden
Heel veel sterkte toegewenst en steun en kracht met dit grote verlies.

Ron Luijkx
14 jaar geleden
Alex , Danique , Tom en Anne,
Wij wensen jullie en de overige nabestaanden heel veel kracht toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart.
Ron, Elise, Bas en Lisa.

Jeannet Duivesteyn
14 jaar geleden
Alex, en kinderen, ouders en verdere fam., Ik wens jullie heel veel sterkte met dit grote verlies. Zo'n lieve meid, waarom? Ik kan het niet bevatten. Nogmaals sterkte. Jeannet.

Shirley Sebregts
14 jaar geleden
Ja ik weet nog goed toen ik de Chaplin Pup van je kocht. Ik dacht toen wat een knappe en lieve vrouw is dat. Maar je mocht door die rot ziekten niet lang van je kinderen en man genieten. Heel veel sterkte voor de kinderen en Alex en fam.
Shirley en Andre.

Fam. Jongenelen
14 jaar geleden
Dit had nooit mogen gebeuren, zo oneerlijk. Veel sterkte met het verlies van jouw vrouw en jullie mama.
Fam. Jongenelen.

Jacq van Loon
14 jaar geleden
Sterkte voor de gehele familie en vrienden.

Hedwig van Wezel
14 jaar geleden
Met schrik las ik dit bericht. Heel erg veel sterkte met dit grote verlies.

12Volgende
Condoleance achterlaten


