Dennie Lockefeer

21-02-1976 te Sint Niklaas • 11-01-2019

PZC Provinciale Zeeuwse Courant

Condoleances6Bloemen0Kaarsjes0

Overlijdensbericht

Deel pagina via
Kristien Van de Vyver
6 jaar geleden
Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in de goede gedachten ter herinnering Onze innige deelneming. Veel sterkte en moed.
Koen
6 jaar geleden
Goede reis Dennie, veel steun aan vrouw en kinderen!
Stany & Greta Santon - Bloemers
6 jaar geleden
Veel moed en sterkte in deze moeilijke dagen.
Barbara Heyndrickx
6 jaar geleden
Wij leven enorm met jullie mee met dit veel te vroege heengaan van een man die wij kenden als een man die gedreven was in zijn werk maar nog meer om zijn gezin gelukkig te kunnen maken.een man die op zijn jonge leeftijd al veel had bereikt. We wensen jullie veel sterkte en kracht in deze moeilijke tijden Onze gedachte zijn bij jullie,zijn echtgenote,zijn kinderen,ouders,familie en vrienden!! Barbara ,Davy en kinderen.
Gust en Bea Praet - van Damme
6 jaar geleden
We wensen jullie allemaal heel veel sterkte met dit grote verlies.
NF vd Hatert
6 jaar geleden
Wij leven met u mee met het overlijden met uw man veel te jong heen gegaan We wensen u en de kinderen heel veel sterkte in deze moeilijke tijden Moeder en vader van Marjolijn Frankvoort
Deel pagina via
Condoleance achterlaten