Chris van Schijndel
12-07-1951 te Schijndel • 17-02-2013 te Sint-Oedenrode
Brabants Dagblad, Eindhovens Dagblad
Paulette van Aspert
12 jaar geleden
Lieve Jos en familie,
Gecondoleerd met het overlijden van Chris.
Ik wens jullie heel veel sterkte toe voor de komende tijd.
Paulette van Aspert

Theo en Lenie Hanegraaf
12 jaar geleden
Beste Jos
Gecondoleerd met het overlijden van je man Christ.
We wensen je heel veel sterkte nu en in de komende tijd.
Theo en Lenie Hanegraaf

Ad van Loon
12 jaar geleden
Beste familie, beste vrienden en bekenden van Unidek,
Het is nog maar kort geleden dat ik Chris een email stuurde vanuit Sotogrande, zuid-Spanje, waar ik nu alweer meer dan twintig jaar woon en werk.
Chris kende mijn betrokkenheid en verbinding met Unidek, die dateert van de eerste dagen waarin de Gebrs. van Dijk van naam veranderden en ik mee mocht helpen om de "groene Unidek wind" door Nederland te laten waaien.
Ook Chris heeft hierbij vanaf 1984 een belangrijke rol gespeeld.

Ad van Loon
12 jaar geleden
Chris en ik waren weer met elkaar in kontakt om te kijken naar Unidek’s mogelijkheden hier in Spanje en in andere landen waar ik aktief ben. Het spijt me Chris dat we dit niet samen kunnen voortzetten. Geniet van je welverdiende rust en bedankt voor je samenwerking, begrip en sympathie. Ik wens familie, vrienden en bekenden veel sterkte.
Ad van Loon / Sotogrande-Andalucia-Spanje.

Condoleance achterlaten