Anne Petrus (Andre) Meijerink
Steenwijkerwold op 19 augustus 1944 •Bolsward op 25 oktober 2019
Leeuwarder Courant, Bolswards Nieuwsblad, Sneeker Nieuwsblad, Balkster Courant HAH
Minatjuh
5 jaar geleden
Ik kan er nogsteeds niet mee omgaan.
Dit heb ik nognooit gevoeld, ik mis u zo erg.
Ik denk ELKE dag aan u!!!
Ik mis uw stem, uw knuffels, de mooie tijden.
Het zal nooit meer gebeuren en dat is het meest pijnlijkste wat ik
Ooit heb meegemaakt!!!
🎶“Het gaat je goed, ik zal je missen. dat was het laatste wat je zei, lief en leed deelden we samen, is dat nu allemaal voorbij ?
vooral de nacht `t is koud en donker, `t valt me zwaarder dan ik dacht. om thuis te moeten komen, als daar niemand op je wacht.
ik ben zo eenzaam zonder jou, je moest eens weten hoeveel ik van je hou. waarom moest dit zover komen? wat is er over van die dromen? hebben wij nu niets meer met elkaar?
voor praten hadden wij geen tijd, is het nu te laat ben ik je kwijt?
krijg je niet uit mijn gedachten, ik hoor je stem nog hoe je lachte waarom is dit nu voorbij?”🎶
~André Hazes
🥀25’10’2019🥀
Ik mis u ..
Zo zo veel..
Heel veel liefde heel veel knuffels van mij!
Minatjuh, zoals u mij altijd noemde..🥀

Zaar
6 jaar geleden
Precies een maand uit ons leven,en het blijft nog even onwerkelijk... Er valt niet te wennen aan het idee.
Ik probeer mezelf te troosten met de gedachten dat opa het nu beter heeft, dat neemt niet weg dat het verlies op me hart gegrift staat.
Opa je bent de de liefste de sterkste de mooiste en de beste dat wij mijn zusjes, broertjes en ik ons uw kleinkinderen mogen noemen, is ons een grote eer! Opa heeft ons altijd zoveel geleerd behalve hoe we verder moeten zonder jou.. Dat zullen we zelf moeten doen we zijn er voor elkaar en voor onze lieve oma! Opa we houden van je till heaven and back!
Veel Liefs namens je oudste kleindochter en derest natuurlijk.

Je Dochter
6 jaar geleden
Pap
Hoe moet ik verder zonder jou
De allerliefste papa waar ik zoveel van hou
Zonder jou......
Kan ik dat wel aan?
in het dagelijkse bestaan
Papa ....wat moet ik zonder jou
heb ik wel genoeg gezegd hoeveel ik van je hou?
Mijn hart is gebroken en dat doet pijn
een leven met jou erbij dat was zooo fijn
Bedankt lieve Pap
Voor alles wat je hebt gedaan
En dat je altijd achter me hebt gestaan.
Bedankt Papa voor al die mooie jaren
Die zal ik altijd in mijn hart bewaren.
Always in my heart

Zahra
6 jaar geleden
Je was niet alleen mijn opa maar ook een vaderfiguur voor mij bedankt voor alle mooie herinneringen ik draag ze voor eeuwig in mijn hart

Condoleance achterlaten