Anne Douwe Knobbe
Oudeschoot op 21 september 1945 •Heerenveen op 22 juni 2019
Leeuwarder Courant, Friesch Dagblad
Condoleanceberichten
MarieAnne van Gestel
6 jaar geleden
Heb ruim vier jaar een relatie gehad met Anne Douw, het was niet altijd makkelijk maar wel zeer inspirerend. Schokkend was dit nieuws van overlijden voor mij dat me bereikte via internet op mijn vakantieadres.
Probeerde af en toe te kijken of het hem goed ging maar berichtgeving was altijd spaarzaam. Jammer van alle "spoken"uit je verleden die je dwars zaten in het liefdesleven, maar jij was wel de man waarmee ik dacht oud te worden, het heeft niet zo moge zijn. Hopelijk heb je nu rust gevonden

Chris de Boer
7 jaar geleden
Ongeveer 3 weken geleden ruimde ik oude mappen op in mijn appartement in Bangkok. Ik kwam twee grote ordners tegen van Metamorphosis met honderden copien van kranten- en tijdschriftartikelen, gemaakt door Anne Douwe. Ik besloot na zoveel jaren de boel echt op te ruimen met uitzondering van enkele stukken die mij dierbaar zijn. Het was rond 22 Juni, de sterfdag van Anne Douwe. Ik wist dat niet. Ik geloof niet in toeval.
Anne Douwe vertelde altijd het verhaal dat hij met accountancy was opgehouden toen een klant hem vertelde dat accountants altijd terugkeken in de tijd en nooit vooruit. Dat wilde Anne Douwe niet. Anne Douwe keek altijd vooruit, soms te ver voor andere mensen.

Sigrid From
7 jaar geleden
Leave Freon
Er is maar 1
zoals jij
uitgesproken
Anne Douwe/ADK
spitsvondig
gericht op menselijkheid
altijd grondig
hartstochtelijk kwetsbaar
en teder in gebaar.
Voor altijd geborgen.
Dank leave freon.

Jan Smit
7 jaar geleden
DE WRÂLD IS MOOI, MAR DE MINSKEN KOENE BETTER.
één van de vele uitspraken van Anne Douwe Knobbe. Een bijzonder mens met een visie die vaak de wereld jaren vooruit was. visionair met vele gezichten en tomeloos van inzet.

Condoleance achterlaten


