Anita van der Velden - Soeteman

Voerendaal op 18 maart 2014

De Limburger

Condoleances5Bloemen0Kaarsjes0
Deel pagina via

Condoleanceberichten

Pierre Scholtes
11 jaar geleden
Beste Peter en kinderen, Wat schrok ik toen ik het droeve nieuws vernam. Anita, die vrolijke collega...nog veel te jong... Ik wens jullie heel veel strekte met dit verlies. Piërre Scholtes.
F. Goffin
11 jaar geleden
Beste Peter, Vandaag las ik het droeve bericht. Ik wens jou, je kinderen en verdere familieleden heel veel kracht en sterkte toe. Zoek die kracht in de mooie herinneringen samen en vindt zo de weg om strakjes weer verder te gaan. Felix Goffin
Armand Quaedvlieg
11 jaar geleden
Ieder afscheid is de geboorte van een herinnering. Beste mensen, Heel veel sterkte gewenst voor de komende periode. Een dubbel verlies, in korte tijd, is extra zwaar maar voel jullie gesterkt door de velen steunbetuigingen van eenieder en weet: Er is veel meer tussen hemel en aarde, ik weet dit zeker. Sterkte. Armand Quaedvlieg sportmaatje van Sjaak.
Jan en Annelies
11 jaar geleden
Peter-Kevin en Jessie... Wij wensen jullie heeeeeel veel sterkte !!! Jan en Annelies Lemmens.
Angeline
11 jaar geleden
Wat een gevecht heb je moeten doorstaan lieve Anita. Veel sterkte met het verwerken van dit grote gemis Peter, zoons en vader van Anita.

Overlijdensbericht

Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten