Hendrik Evert (Henk) Nienhuis
11-08-1941 te Borger • 18-02-2017 te Veendam
Dagblad van het Noorden, Kanaalstreek/Ter Apeler Courant
B h bos
4 jaar geleden
Ik schrik mij duh tering.ze gaan nu met bosjes.onze helden in het voetbal.ik wens alle nabestaanden en dierbaren v mr.nienhuis.ondanks dat ik nu pas reageer heel veel sterkte toe en heel,heel veel liefde en wijsheid toe v in der toekomst.ons motto is sterker door strijd.veel liefde en knuffels vanuit Rotterdam.feyenoord 1

Parsia en Parandè
8 jaar geleden
Lieve familie, Annelien,
Veel sterkte toegewenst in deze droevige tijd.
Wij leven met jullie mee en wensen jullie veel kracht en sterkte toe.
Parandè, Kia, Roelie, Parsia.

Christianne Vreeken
8 jaar geleden
Lieve familie,
Gecondoleerd met het overlijden van jullie man, vader, schoonvader en opa. Henk was een bijzonder mens. Heel veel sterkte toegewenst in deze moeilijke tijd!
Liefs Christianne Hettema - Vreeken

Arnold Zandstra
8 jaar geleden
Hierbij wil ik nabestaanden condoleren en heel veel sterkte en kracht toe wensen.

Harry Drent
8 jaar geleden
Mevr. Nienhuis en kinderen gecondoleerd en veel sterkte toegewenst met het verlies van uw man Henk en jullie vader. Zelf heb ik enige jaren met Henk samen mogen spelen in het eerste team van Veendam. Dat waren onvergetelijke tijden, met wederzijds veel respect (hoorde ik later van mijn vader). Bij Henk stond voorop, met goed voetbal, veel inzet, enthousiasme en spelplezier een goed resultaat behalen. Als trainer en directeur heeft Henk veel inzet en liefde en energie in de club Veendam gestoken. Zijn cluppie. De club waar niemand een slecht woord over mocht vertellen. Want dan stond hij op de barricaden. Beslissingen van scheidsrechters werden kritisch beoordeeld. In de vergaderingen moest je met hem strijdbaar zijn . Hij was een voetbaldier en heeft Veendam tot landelijke bekendheid gebracht. Henk bedankt voor alles wat je hebt gedaan voor het voetbal in en buiten Veendam. Bedankt dat ik je heb mogen leren kennen. Rust zacht.

Herman en Anneke Drenth Rosies
8 jaar geleden
De bal is gespeeld rust zacht Henk.
Condoleances naar de fam.

Hans Westerhof
8 jaar geleden
Ik wens de fam Nienhuis veel sterkte toe.
Ik heb Henk leren kennen in het begin van zijn carrière als trainer bij het 1e elftal van VV Nieuw Buinen. Een bevlogen man met veel passie voor het voetbal en zijn club. Henk heeft Nieuw Buiten wat betreft de behaalde resultaten van ons elftal op de kaart gezet. Oin echte buundermonder in zien doun en lot'n.

Truus
8 jaar geleden
Sterkte voor ieder rust in vrede.

Hendrik
8 jaar geleden
Rust zacht Henk Nienhuis.

Heino de Vries
8 jaar geleden
Heel veel sterkte voor de nabestaanden.
Henk was in de jaren 70 mijn klasse-leraar op de LTS in Veendam.
Ik heb goede herinneringen aan Henk.
Ik moest (heel) vaak voor Henk chocolade halen.
Heino de Vries
Barneveld.

Gerhard Mebius
8 jaar geleden
Wil de familie veel sterkte toewensen nu Henk niet meer onder ons is. Heb hem in een lange reeks van jaren gekend als een man bezeten van voetbal, steeds duidelijk aanwezig, met het hart op de goede plaats.

Ronald Jager
8 jaar geleden
Veel sterkte voor de familie. Bevlogen trainer was het, en voerde Veendam toch maar twee keer richting de eredivisie.

Jouke Faber
8 jaar geleden
Vanuit Zwitserland het nare nieuws vernomen van het overlijden van Henk. Kennen elkaar al meer dan 37 jaar en hadden een echte haat liefde verhouding maar altijd met respect. Zal je gaan missen en eens treffen we elkaar weer. Wens de familie en vrienden veel sterkte de komende tijd.
Altijd in mijn hart,
Jouke Faber.

Ellen Tuitman
8 jaar geleden
Ik wens de familie Nienhuis veel sterkte en gecondoleerd.

Sim Noordhof
8 jaar geleden
Gecondoleerd en heel veel sterkte toegewenst. Hij was een man die meer kleur gaf aan het voetbal en aan zijn omgeving. In het smeden van een elftal en van vriendschappen was hij een edelsmid.

12Volgende
Condoleance achterlaten